تاریخ: ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۵:۳۲
بازدید: ۲۴۲
کد خبر: ۳۰۳۶۰۹
سرویس خبر : آهن و فولاد

دومین رکورد شکنی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در سال مهار تورم و رشد تولید

‌می‌متالز - کارکنان تلاشگر شرکت ورق‌خودرو چهارمحال و بختیاری با تولید ۳۱هزار و ۲۳ تن محصولات گالو‌انیزه در اردیبهشت ماه۱۴۰۲برای دومین بار در سال جاری رکوردشکنی‌کردند.

به گزارش می متالز، مدیرعامل شرکت ورق‌خودرو ضمن اعلام این خبر افزود: کسب این افتخار حاصل همدلی و همت بلند کارکنان شرکت و نیز راهبرد مؤثر ومدون و حمایت های شرکت فولاد مبارکه است و ثبت پی‌درپی این توفیقات نمایانگر حرکت شرکت در مسیرتعالی سازمانی می باشد و کسب این افتخارات شایسته قدردانی است. شجاعی در ادامه گفت :با عنایت به منویات مقام معظم رهبری و همچنین نامگذاری سال جاری به نام مهار تورم و رشد تولید،انشاالله شاهد تولید بیش از ۳۰۰هزار تن ورق گالوانیزه تا پایان سال خواهیم بود.

نوید ایزدی مدیر ارشد کارخانه ورق خودرو چهارمحال و بختیاری نیز ضمن تبریک موفقیت های پی در پی افزود:رکورد تولید ماهیانه قبلی شرکت ورق‌ خودرو مربوط به فروردین ماه سال جاری به میزان ۲۷هزار و ۲۱۲ تن بوده است که در ارديبهشت ماه به میزان ۱۴درصد افزایش یافته است.

فردین علیمیرزایی مدیر تولید شرکت ورق خودرو ثبت رکورد اخیر تولید و همچنین رشد ۲۸درصدی تولید در دوماهه ابتدایی سال جاری نسبت به دوماهه ابتدایی سال گذشته راحاصل زحمات، فداکاری و غیرت کارکنان زحمتکش خط مقدم تولید و سایر واحدها از جمله تعمیرات، فنی و پشتیبانی و بازرگانی عنوان نمود که برای سربلندی شرکت از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند.

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده