تاریخ: ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۵:۱۳
بازدید: ۲۱۴
کد خبر: ۳۰۳۹۶۸
سرویس خبر : آهن و فولاد

بازدید استاندار خراسان رضوی از بزرگترین قطب تولید فولاد شرق کشور

‌می‌متالز - استاندار خراسان رضوی، به همراه جمعی از مدیران اجرایی با حضور در شرکت مجتمع فولاد خراسان از خطوط تولید این شرکت بازدید و با مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش می‌متالز، یعقوبعلی نظری، که فرمانداران نیشابور و فیروزه نیز او را همراهی می‌کردند، صبح امروز دوم خردادماه، در نشستی با طهمورث جوانبخت، مدیرعامل فولاد خراسان و معاونان وی، بر حمایت همه‌جانبه دستگاه سیاسی و اجرایی استان دررفع مشکلات وموانع ونیزاستمرار تولید فولاد در شرکت تاکید کرد.

استاندار با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب بر موضوع «رشد تولید» گفت: امروز مانع‌زدایی و تسهیل فرایند تولید وظیفه‌ی همه‌ی اجزای دولت است. نظری شرکت مجتمع فولاد خراسان را خط مقدم جبهه تولید فولاد شرق کشور دانست و بر حمایت همه‌جانبه از تداوم تولید در این مجموعه تاکید کرد.

گفتنی‌است جوانبخت مدیرعامل فولاد خراسان در این دیدار با اشاره به چالش انرژی در سال گذشته و توقف‌های ناخواسته‌ی تولید به علت عدم تداوم جریان انرژی در صنایع در سال ۱۴۰۱ و آسیب‌های وارده به تولید شرکت از این رهگذر، اظهار امیدواری کرد که با هماهنگی دستگاه‌های متولی و برنامه‌ریزی و پیگیری مناسب در سطح استان، شاهد کاهش چالش‌هایی از این دست در مسیر تولید فولاد باشیم، به ویژه در سالی که در بیان رهبر معظم انقلاب مزین به عبارت «رشد تولید» شده است.

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده