تاریخ: ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۱:۱۴
بازدید: ۹۲
کد خبر: ۳۰۴۰۵۹
سرویس خبر : فلزات غیرآهنی

قیمت مس به کانال هفت هزار دلار برگشت

‌می‌متالز - روز سه‌شنبه دوم خرداد ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۱٫۶ درصد افت پیدا کرد و به هفت هزار و ۹۶۱ دلار رسید.

به گزارش می‌متالز، قیمت مس در روز سه‌شنبه دوم خرداد ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز دوشنبه اول خرداد ماه، ۱٫۶ درصد معادل ۱۳۳ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن کاهش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۱٫۴ درصد افت را تجربه کرد و به هفت هزار و ۹۶۱ دلار رسید. قیمت مس در روز دوشنبه اول خرداد ماه، هشت هزار و ۹۴ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز سه‌شنبه دوم خرداد ماه، ۱٫۴ درصد معادل ۱۱۴ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، کاهش و نسبت به هفته پیشین، ۱٫۱ درصد افت داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۱ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبار‌های بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه دوم خرداد ماه، با افزایش دو هزار و ۷۷۵ تنی، از ۹۲ هزار و ۲۵۰ تن به ۹۵ هزار و ۲۵ تن رسیده است.

قیمت مس به کانال هفت هزار دلار برگشت

طبق نمودار ۲، روز سه‌شنبه دوم خرداد ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۷۶ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به دوشنبه اول خرداد ماه، با افزایش ۱۹ دلار بر تن همراه بوده است.

قیمت مس به کانال هفت هزار دلار برگشت

منبع: فلزات آنلاین

عناوین برگزیده