تاریخ: ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۱:۳۹
بازدید: ۱۲۹
کد خبر: ۳۲۴۲۳۱
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت

بانک صادرات ایران با «ست» به همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت می‌آید

بانک صادرات ایران با «ست» به همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت می‌آید
‌می‌متالز - ​بانک صادرات ایران با معرفی «سامانه توثیق الکترونیکی دارایی» با عنوان اختصاری «ست» و ارائه گزارش عملکرد «چکنو» (چک امن دیجیتال)، حضور فعالی در دهمین دوره از همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت خواهد داشت.

به گزارش می‌متالز، سامانه توثیق الکترونیکی دارایی یا «ست»، با هدف تسهیل در تامین وثیقه مورد نیاز برای دریافت تسهیلات خرد، راه‌اندازی و در مرحله اول، امکان وثیقه‌گذاری اوراق سهام و بیمه عمر و زندگی بدون نیاز به بازخرید یا فروش این دارایی‌ها برای متقاضیان دریافت تسهیلات از بانک صادرات ایران فراهم شده است.

بانک صادرات ایران پیش از این نیز با ارائه چکنو یا (چک امن دیجیتال بانک صادرات ایران) تلاش نموده ضمن عبور از بانکداری سنتی به دیجیتال، تجربه‌های جدیدی برای مشتریان خود رقم زند و گامی جدی در مسیر گسترش ابزار‌های الکترونیک مالی بردارد.

بانک صادرات ایران در روز اول این همایش ضمن برگزاری یک نشست تخصصی با حضور جمعی از مسئولان کشوری و نمایندگان فعالان حوزه مالی کشور، به نقد و بررسی خدمات توثیق الکترونیک دارایی (ست) و چک امن دیجیتال (چکنو) خواهد پرداخت.

این نشست در ساعت ۱۱ الی ۱۳ روز ۲۹ آبان ماه نخستین روز نمایشگاه صنعت پرداخت در سالن فیض مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما با حضور مهران محرمیان معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی، محمد جلال مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی، یاسر مرادی عضو اجرایی هیات مدیره بانک صادرات ایران و هومن امینی مدیرعامل دیجی‌پی برگزار خواهد شد.

یاسر مرادی، عضو اجرایی هیات مدیره بانک صادرات ایران همچنین از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶ روز نخست این همایش در سالن فیض مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما در نشستی با عنوان «زیرساخت‌های فقهی و قانونی برای تحقق بانکداری هوشمند» مباحث مربوط به این حوزه را در قالب یک گارگاه آموزشی تدریس خواهد کرد.

سالن خواجه نصیر در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما نیز در دومین روز از این همایش از ساعت ۱۱ تا ۱۲:۳۰ نیز شاهد سخنان محسن سیفی، مدیرعامل بانک صادرات ایران در نشست تخصصی «انتظارات شبکه بانکی از بانک مرکزی» با حضور محمد طالبی دبیرکل بانک مرکزی، ابوالفضل نجارزاده مدیرعامل بانک ملی ایران، کوروش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان، اسماعیل لله‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران، مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد و محمد مهدی احمدی مدیرعامل بانک شهر خواهد بود.

دهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با عنوان «گذار به بانکداری هوشمند» ۲۹ و ۳۰ آبان‌ماه سال جاری توسط پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی و حمایت شرکت ملی انفورماتیک در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده