تاریخ: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۴:۲۵
کد خبر: ۱۶۱۶۱۷
می متالز - صندوق پالایش یکم، سومین روز معاملاتی هفته را سرخ پوش به پایان رساند و با ۳.۳۳درصد کاهش قیمت پایانی، به رقم ۹۶۰۵۰ ریال رسید.
ارزش پالایشی یکم ۲۷ بهمن ۹۹

به گزارش می متالز، امروز بیست و ششم بهمن ماه صندوق پالایش یکم سومین روز معاملاتی هفته را سرخ پوش به پایان رساند و ۳.۳۳ درصد افت قیمت داشت و تا امروز ضرر ۴ درصدی برای خریداران اولیه این واحد‌ها به همراه داشته است.
امروز شتران (شرکت پالایش نفت تهران) افت ۱.۴۲ درصدی و شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۰.۷۵ افت و شبریز (پالایش نفت تبریز) ۱.۳۱ درصد کاهش را تجربه کردند و تنها نماد مثبت این صندوق شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) با رشد ۴.۷۴ درصدی بود.


ارزش پالایشی یکم ۲۷ بهمن ماه ۹۹

امروز دوشنبه ۲۷ بهمن ۹۹ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۳.۳۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۹ هزار و ۶۰۵ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۸۰۲ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۹ هزار و ۵۳۹ تومان معامله شد.
این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

ارزش پالایشی یکم ۲۷ بهمن ۹۹

ارزش پالایش یکم در یکماه گذشته:

ارزش پالایشی یکم ۲۷ بهمن ۹۹

منبع: نبض بورس
عناوین برگزیده