تاریخ: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۲۲:۲۴
کد خبر: ۲۰۱۳۶۶
می متالز - سرپرست اداره اصناف و تشکل های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از برگزاری جشنواره هفته های خرید اینترنتی در استان خبر داد.

به گزارش می متالز، سید مجتبی زرگر با اعلام این خبر گفت: این طرح با همکاری سازمان صمت استان سمنان و اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی در راستای حمایت از کسب‌ و کارهای فعال در زمینه ارائه خدمات و فروش آنلاین و استفاده از این ظرفیت برای پشتیبانی از کسب‌وکارها و اصناف در استان‌ و همچنین تشویق عموم مردم به خرید اینترنتی انجام می شود.

وی تصریح کرد: استان سمنان به عنوان سومین استان مجری این طرح در کشور می باشد که در این طرح کسب و کارهای آنلاین از تاریخ ۲۳ اسفندماه لغایت ۲۹ اسفندماه سالجاری از طریق سامانه www.ecfestival.ir اقدام به ارائه و فروش کالاها و خدمات خود با تخفیف و تسهیل مناسب می نمایند.

سرپرست اداره اصناف و تشکل های سازمان صمت استان سمنان بیان کرد: جشنواره هفته‌های خرید اینترنتی ایران، رویدادی است که می‌کوشد با فراهم سازی بستر مناسب برای ارائه خدمات به سراسر شهرهای ایران، نه تنها گستره سرویس‌های اینترنتی در حوزه‌های مختلف را برای همه مردم ایران دسترس پذیر سازد، بلکه فرصتی مناسب برای تمامی کسب‌وکارهای مجازی و کسب‌وکارهای استان است تا در یک هم‌افزایی سازنده، خدمات خود را به مخاطبان وسیع‌تر و متنوع تر عرضه کنند.

زرگر با اشاره به اهداف اجرای این طرح گفت: هدف از برگزاری این طرح حمایت از کسب‌وکارها و اصناف محلی هر استان، حمایت از کسب‌وکارهای آسیب‌دیده در کرونا، ترویج فرهنگ خرید اینترنتی در همه بخش‌های کشور، دسترسی کسب‌وکارهای محلی به بازاری به وسعت ایران، قطع زنجیره ویروس کرونا و عدم محدود ماندن به پایتخت است.

منبع: شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت (شاتا)

عناوین برگزیده