تاریخ: ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۵:۰۸
کد خبر: ۲۰۲۲۴۵
‌می‌متالز - ساعات کاری شعب و باجه‌های پست بانک ایران و سامانه چکاوک در ایام تعطیلات نوروزی اعلام شد.

‌می‌متالز، بنابراعلام معاونت سازمان و برنامه ریزی؛ شعب کشیک این بانک در تعطیلات نوروزی طی‌روز‌های دوم، سوم و چهارم فروردین ماه سال ۱۴۰۰ از ساعت ۹ الی ۱۲آماده ارائه خدمت به هموطنان هستند.

بنا بر این گزارش، شعب و باجه‌های پست بانک ایران روز شنبه سی ام اسفندماه سالجاری تعطیل می‌باشد و براین اساس آخرین روز کاری شعب و باجه‌های این بانک روز پنجشنبه بیست و هشتم اسفندماه است.

همچنین برای رفع مشکلات احتمالی شعب و دستگا‌های خودپرداز (ATM)، گروه امداد (HELP DESK) بانک نیز در این ایام فعال بوده و از طریق تلفنبانک ۸۴۲۸۴ (داخلی ۵۱۲ الی ۵۱۹) برای مشتریان ساکن در استان‌های تهران و البرز و همچنین با شماره ۸۴۲۸۴-۰۲۱ برای مشتریان ساکن در سایر استان‌های کشور آماده پاسخگوئی می‌باشند.

گفتنی است، فهرست شعب‌کشیک پست بانک ایران به همراه مشخصات کامل آن در وب سایت این بانک اطلاع رسانی شده است.
جهت رویت فهرست شعب و باجه‌های کشیک پست بانک ایران اینجا کلیک کنید.

شایان ذکر است: ساعات کاری سامانه چکاوک در روز‌های پایانی سالجاری از روز سه شنبه بیست و ششم لغایت روز پنجشنبه بیست و هشتم اسفندماه به شرح جدول ذیل است.

همچنین ساعات کاری سامانه چکاوک از روز پنجشنبه پنجم فروردین ماه سال ۱۴۰۰ مطابق با روال عادی (ساعات پایان واگذاری برای چک‌های عادی ۱۰:۳۰ و برای چک‌های رمزدار ۱۱:۳۰ و ساعت پایان تعیین وضعیت برای چک‌های رمزدار ۱۳:۱۵ و چک‌های عادی ۱۴:۰۰) خواهد بود.

منبع : شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

عناوین برگزیده