تاریخ: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۲۱:۲۱
کد خبر: ۲۰۲۶۴۹
‌می‌متالز - خودروی جک تی ۸ وارد بازار ایران شد و حدود ۲ ماه قبل با قیمت ۶۹۰ میلیون تومان شرایط فروش آن آغاز شده بود، اما هم اکنون با قیمتی بین ۸۰۰ تا ۸۲۵ میلیون تومان در بازار قیمتگذاری می‌شود.

به گزارش می‌متالز، جک یکی از برند‌های چینی بازار خودرو کشور است که در ۱۱ سالی که از عمر آن در بازار ایران می‌گذرد توانسته به سهم مناسبی از بازار دست پیدا کند.

جک در بازار ایران، کار خود را با سگمنت سدان آغاز کرد و پس از آن با معرفی اس یو وی جک اس ۵ و کراس اوور جک اس ۳ توانست سبد محصولات خود را متنوع‌تر کند و مدتی است که سبد محصولات جک در ایران با معرفی پیکاپ تی ۸ کامل‌تر شده است.

پیکاپ جک تی ۸ در دسته پیکاپ‌های متوسط قرار دارد که بتازگی در مدل دو کابین وارد بازار شده و رقبایی همچون آمیکو آسنا و پیکاپ فوتون تونلند را در برابر خود می‌بیند.

پیکاپ جک تی ۸ با پیشرانه ۱۹۹۷ سی سی با توان ۱۷۴ اسب بخار و گشتاور ۲۹۰ نیوتن متر که از دور‌های پایین در دسترس است راهی بازار می‌شود که این قدرت از طریق یک گیربکس ۶ سرعته دستی به چهار چرخ خودرو منتقل خواهد شد.

جک تی ۸ با فرمان هیدرولیک و ترمز‌های ۴ چرخ دیسکی با رینگ‌های ۱۸ اینچی تراش خورده به بازار می‌آید در حالی که سیستم تعلیق جلوی خودرو، مستقل از نوع جناقی دوبل با فنر مارپیچ و سیستم تعلیق عقب نیز غیر مستقل و از نوع فنر تخت خواهد بود.

این خودرو حدود ۲ ماه قبل با قیمت ۶۹۰ میلیون تومان شرایط فروش آن آغاز شده بود و هم اینک با قیمتی بین ۸۰۰ تا ۸۲۵ میلیون تومان در بازار قیمتگذاری می‌شود.

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی جماران (جی پلاس)

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده