تاریخ: ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۲۰:۳۱
کد خبر: ۲۰۲۷۰۳
سرپرست فرمانداری شهربابک:
‌می‌متالز - سرپرست فرمانداری شهربابک گفت: امسال سال خوبی از لحاظ ایجاد اشتغال بود، طوری که بیش از هزار شغل در زمینه صنعت و معدن در این شهرستان ایجاد شد.

به گزارش می‌متالز، قاسم شمسی سرپرست فرمانداری شهربابک در جلسه شورای اداری این شهرستان، ضمن تبریک حلول ماه شعبان و اعیاد این ماه فرخنده، گفت: با توجه به گسترش ویروس کرونا، شهربابک امسال میزبان مسافران نوروزی نیست، اما از شهرداران می‌خواهم، نسبت به فضا سازی شهر و ایجاد روحیه نشاط و شادابی اقدامات لازم را انجام دهند.

او افزود: سال ۹۹ سال خوبی از لحاظ ایجاد اشتغال در شهرستان بود، طوری که بیش از هزار شغل در زمینه صنعت و معدن و حدود ۴۰۰ شغل در سایر زمینه‌ها ایجاد شد.

شمسی درباره چهارشنبه آخر سال (چهارشنبه سوری) نیز تصریح کرد: عصر روز سه شنبه خیابان امام خمینی برای تردد خودرو و موتورسیکلت بسته خواهد بود.

او در این جلسه از همکاری خوب مردم در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و همچنین کادر بهداشت و درمان و تداوم رنگ آبی شهرستان از لحاظ همه گیری ویروس کرونا تشکر کرد و از مردم خواست همچنان این دستورالعمل‌ها را رعایت کنند.

رئیس شورای اداری شهربابک در ادامه به سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و افزود: انتخابات سال آینده در شرایط حساس و خاصی برگزار خواهد شد و تمام تلاش ما به عنوان مسوولان و مدیران باید در زمینه افزایش مشارکت عمومی و ایجاد شور و نشاط انتخاباتی باشد.

شمسی تاکید کرد: مدیران دستگاه‌ها هیچ‌گونه جانب داری سیاسی و حزبی در انتخابات نداشته باشند و کاملاً بی‌طرفانه از سوی خود و دستگاه زیرمجموعه در انتخابات شرکت کنند و همچنین استفاده از امکانات دولتی در انتخابات ممنوع است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

عناوین برگزیده