تاریخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ، ساعت ۱۷:۱۴
کد خبر: ۲۰۲۹۷۵
‌می‌متالز - روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل از نمازخانه کارخانه سیمان با حضور امام جمعه شهرستان نمین -مدیر و کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان و همچنین مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان و مدیر عامل کارخانه سیمان بازدید به عمل آمد.

به گزارش می‌متالز به نقل از روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، از نمازخانه کارخانه سیمان با حضور امام جمعه شهرستان نمین -مدیر و کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان و همچنین مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان و مدیر عامل کارخانه سیمان بازدید به عمل آمد.

در این بازدید حجت الاسلام والمسلمین یوسف زاده امام جمعه شهرستان نمین نماز را یکی از وظایف و ماموریت‌های اصلی تمام انبیاء واوصیا نام برد وگفت: وقتی پیامبر اکرم (ص) به مقام نبوت مبعوث گردید نماز را در ملاء عام و با اندک افراد نماز جماعت را اقامه کرد و در دعوت به خداپرستی با تمام وجود در مقابل مشرکان و کفار ایستاد تا اینکه دین اسلام ریشه یافت و اکنون در تمام بلاد نام دین اسلام پرآوازه شده و درحال رشد در تمام کشور‌های غیر اسلامی است.

یوسف زاده امام جمعه شهرستان نمین در ادامه گفت: مدیران کارخانجات باید در کنار امور معیشتی به مسائل معنوی کارگران نیز توجه کنند و این به بهره وری کارخانجات نیز کمک می‌کند و اگر نیروی کار و کارگری واقعا نیروی معتقد باشد حتما این اعتقاد در بهبود وضعیت اقتصادی آن کارخانه و حتی کشور تاثیر گذار و محسوس خواهد بود.

امام جمعه شهرستان نمین در ادامه افزود: برنامه‌های اعتقادی و دینی از جمله نماز می‌تواند در پیشرفت و بهبود عملکرد کارخانجات تاثیر بگذارد به این معنی هرکس در جایگاه خود با وجدان کاری، امورات محوله خود را درست انجام دهد، همین امر زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی و معنویات خواهد شد و در همین راستا باید مدیران بستر را فراهم کنند و دوره‌های آموزشی و نشست‌هایی با موضوع نماز برای کارگران جهت آشنایی آنان با فلسفه نماز در کنار اشتغال و تولید در واحد‌های کارگری برگزار کنند.

وی در ادامه به الطاف الهی در موفقیت‌ها اشاره کرد و گفت: با الطاف الهی تمام میران هم در امور معیشتی کارگران و هم در مسائل دینی به ویژه نماز نیر موفق عمل خواهند کرد.

در پایان این جلسه از نمازخانه و واحد تولیدی کارخانه سیمان اردبیل بازدید به عمل آمد و نماز جماعت ظهر و عصر نیز به امامت حجت الاسلام و المسلمین یوسف زاده اقامه شد.

بازدید مدیر ستاد اقامه نماز استان از نمازخانه کارخانه سیمان اردبیل

بازدید مدیر ستاد اقامه نماز استان از نمازخانه کارخانه سیمان اردبیل

بازدید مدیر ستاد اقامه نماز استان از نمازخانه کارخانه سیمان اردبیل

بازدید مدیر ستاد اقامه نماز استان از نمازخانه کارخانه سیمان اردبیل

منبع: ستاد اقامه نماز