تاریخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۳:۲۷
کد خبر: ۲۰۹۱۷۳
‌می‌متالز - سید علیرضا آوایی وزیر دادگستری طی نامه‌ای از عملکرد مفید و ارزشمند این سازمان در سال ۱۳۹۹ تقدیر بعمل آورد.

به گزارش می‌متالز، سید علیرضا آوایی وزیر دادگستری طی نامه‌ای از عملکرد مفید و ارزشمند این سازمان در سال ۱۳۹۹ تقدیر بعمل آورد.

متن نامه وی خطاب به محمدعلی افتخاری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان اموال تملیکی بدین شرح است:‌
عطف به نامه شماره ۰۰۱۰۰۲۳۵ مورخ ۱۵/۰۱/۱۴۰۰ وظیفه خود می‌دانم از اقدامات مفید و ارزشمند انجام شده تقدیر و تشکر نمایم. توفیقات روز افزون جنابعالی و همکاران محترمتان را در جهت استمرار تلاش‌هایی که اعلام فرموده اید از خداوند بزرگ مسئلت دارم.
پیش از این مدیرعامل سازمان در نامه‌ای به اعضای مجمع این سازمان گزارش عملکرد اموال تملیکی را ارائه کرده بود که در بخشی از نامه به این نکات اشاره شده است:
با توجه به وجود بیماری کرونا و محدودیت‌های بسیار در حوزه اجرایی و علیرغم مشکلات و موانع فراوان از جمله کمبود انبار‌های مجهز و نیروی کار ماهر و متخصص با همت مضاعف اعضای هیات مدیره و کارکنان این سازمان قریب به ۵۰ هزار پرونده مشمول قانون تاسیس سازمان به ارزشی بالغ بر ۵۸ هزار و ۸۰۹ میلیارد ریال رکورد بی‌سابقه‌ای در تعیین تکلیف اموال بر جای گذاشته‌ایم.
در این نامه با اشاره به با رشد ۹۷ درصدی فروش اموال منقول و غیر منقول این سازمان نسبت به سال ۱۳۹۸ آمده است: سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با فروش بالغ بر ۱۴ هزار و ۲۵۳ میلیارد ریال در حوزه اموال منقول با بیش از ۸۳ درصد رشد و فروش ۲ هزار و ۱۴۸ میلیارد ریال اموال غیر منقول ۳۳۰ درصد رشد نسبت به سال ۹۸ داشته است.
سال گذشته ۱۴ هزار و ۴۸۱ میلیارد ریال کالا با رشد ۱۲۴ درصدی به صاحبان مشاغل اعاده، بیش از ۲ هزار و ۵۱۲ میلیارد ریال کالا در راستای کمک به رونق تولید داخلی کشور و حفظ سلامت جامعه با رشد حدود ۱۰۰ درصد امحاء و بیش از ۲۵ هزار میلیارد ریال کالا با رشد ۸۸ درصدی نسبت به سال ۱۳۹۸ به صاحبان آن‌ها مسترد شد.

منبع: شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران شادا

عناوین برگزیده