تاریخ: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۶:۰۹
کد خبر: ۲۰۹۷۰۵
‌می‌متالز - این گزارش به بررسی اطلاعیه‌های منتشرشده در سامانه کدال پرداخته و برخی از آن‌ها را تحلیل می‌کند. افزایش سرمایه ۶۸ درصدی «وبانک» و افزایش سرمایه ۲۰۰درصدی «کخاک» به تصویب رسید. سیمان خزر ۱۳۱۰ریال سود به ازای هر سهم تقسیم کرد.

به گزارش می‌متالز، کدال‌نگر ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ به بررسی برخی از اطلاعیه‌های منتشرشده در کدال پرداخته است.

افزایش سرمایه«وبانک»: افزایش سرمایه ۶۸ درصدی «وبانک» از محل اندوخته‌ها نزد اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسید.

«کخاک»: افزایش سرمایه ۲۰۰درصدی این شرکت از محل مطالبات و آورده نقدی در مجع ثبت شرکت‌ها به تصویب رسید.


اطلاعیه‌ها

«سخزر»: در پایان جلسه مجمع سیمان خزر ۱۳۱۰ریال سود به ازای هر سهم تقسیم شد.

«عسکریه»: موسسه اعتباری ملل در خصوص فروش ۵.۵دانگ از دو قطعه زمین تملیکی به مساحت ١٠.٣١٣مترمربع توضیحات تکمیلی ارائه نمود.

«پترول»: شرکت گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان اعلام نمود هیات مدیره این شـرکت با اجرای دو طرح اتیلن اکساید و اتین پروپیلن دی ان مونومر (EPDM) موافقت نموده است.

«کتوکا»: شرکت تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا اعلام نمود به عنوان برنده مناقصه خرید اقلام نسوز و اجرای عملیات نسوز تاندیش اعلام شده است.

«گنگین»: شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان اعلام نمود ملک خود را از طریق مزایده به فروش می‌رساند.

«جم پیلن»: مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پلی پروپیلن جم امروز برگزار شد و به ازای هر سهم ١٠٠٠تومان سود تقسیم کرد.

«شرنگی»: نرخ فروش کلیه رنگ‌های ساختمانی بدلیل افزایش قیمت مواد اولیه بطور میانگین ۳۰درصد افزایش یافته است.

صورت‌های مالی و گزارش‌های ماهانه


«ولکار»: شرکت لیزینگ کار آفرین در ١٢ ماهه منتهی به اسفند ٩٩ برای هر سهم ٣٣٧ریال سود محقق کرد که به نسبت دوره قبل رشد ٢٣۶درصدی داشته است.

«سبهان»: شرکت سیمان بهبهان در ١٢ ماهه منتهی به اسفند ٩٩ برای هر سهم ۵٨٩٣ریال سود محقق کرد که به نسبت دوره قبل رشد ٨۶درصدی داشته است.

«ملت»: بیمه ملت در ١٢ ماهه منتهی به اسفند ماه ٩٩ برای هر سهم خود ١۶٨٨ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵٧٣درصد رشد داشت.

«دلر»: شرکت داروسازی اکسیر در ١٢ ماهه منتهی به اسفند ٩٩ برای هر سهم ٣٣٩٨ریال سود محقق کرد که به نسبت دوره قبل رشد ٣٧درصدی داشته است.

«شکبیر»: شرکت پتروشیمی امیر کبیر در ١٢ ماهه منتهی به اسفند ٩٩ برای هر سهم ١٠٩۴۵ریال سود محقق کرد که به نسبت دوره قبل رشد ١٠۴١درصدی داشته است.

منبع: اقتصاد آنلاین

مطالب مرتبط