تاریخ: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۲:۰۴
کد خبر: ۲۰۹۷۱۰
عملکرد ماهانه بانک سینا در ابتدای سال مالی ۱۴۰۰؛
‌می‌متالز - بیشترین میزان درآمدی که بانک سینا در ابتدای سال مالی ۱۴۰۰ از خود بر جای گذاشته در بخش «سایر تسهیلات» با ۳.۰۲۰ میلیارد ریال بوده است.

به گزارش می‌متالز، بانک سینا در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به فروردین‌ماه سال جاری مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده از تسهیلات اعطایی طی دوره یک‌ماهه مبلغی بالغ‌بر ۴.۲۶۳ میلیارد ریال گزارش‌شده و مقدار تسهیلات وصولی طی دوره نیز برابر با ۷۲.۲۸۰ میلیارد ریال اعلام‌شده، همچنین میزان سرمایه ثبت‌شده این بانک به میزان ۲۵.۳۸۳.۸۵۰ میلیون ریال ارائه گردیده است.

بانک سینا در فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰ میزان پرداختی خود را جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری مبلغی بالغ‌بر ۲.۷۷۶ میلیارد ریال اعلام کرده، همچنین میزان سپرده‌های تسویه شده طی دوره نیز به میزان ۳۲۳.۳۱۱ میلیارد ریال ارائه‌شده است.

تداوم سیر صعودی درآمد‌های

میزان درآمد‌های تسهیلات اعطایی بانک سینا

تداوم سیر صعودی درآمد‌های

بر پایه این گزارش، بانک سینا در فروردین‌ماه سال جاری میزان درآمدی که به ثبت رسانده نسبت به ماه گذشته نزدیک به ۲۰ درصد افزایش درآمد را تجربه کرده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۹۶ درصد رشد را در پی داشته، بیشترین میزان درآمدی که بانک سینا در ابتدای سال مالی ۱۴۰۰ از خود بر جای گذاشته در بخش «سایر تسهیلات» با ۳.۰۲۰ میلیارد ریال بوده و رتبه بعدی بیشترین بخش درآمدزای این بانک در اختیار «فروش اقساطی» با ۴۲۹ میلیارد ریال بوده است.

روند پرداخت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری "وسینا"

بر اساس این گزارش صورت گرفته، مقدار پرداختی به ثبت رسانده شده بانک سینا در ابتدای سال مالی منتهی به اسفندماه سال ۱۴۰۰ جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری نسبت به ماه گذشته با بالغ‌بر ۱۵ درصد رشد را به همراه داشته در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۴۲ درصد افزایش را در پی داشته، همچنین بیشترین میزان پرداختی بانک سینا در فروردین‌ماه در اختصاص بخش «سپرده‌های بلند‌مدت دوساله» با ۱.۳۲۸ میلیارد ریال بوده است.

منبع: بورس نیوز

عناوین برگزیده