تاریخ: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۰:۲۱
کد خبر: ۲۰۹۸۲۳
‌می‌متالز - محمد محبی هافبک گلزن تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان: می‌خواهم در بازی‌های بعدی سپاهان بهتر باشم تا دوباره به تیم ملی ایران دعوت شوم.

به گزارش می‌متالز، روز گذشته بازیکنانی که مسافر بحرین به عنوان ملی پوش فوتبال هستند واکسن کرونا دریافت کردند که در بین اسامی نام محمد محبی هافبک گلزن تیم فولاد مبارکه سپاهان در دیدار با پرسپولیس به چشم نمی‌خورد.

این در حالی است که محمد محبی یکی از بازیکنان خوب سپاهان در بازی‌های اخیر بوده و پیش از بازی با پرسپولیس در دیدار با خوشه طلایی در جام حذفی هم زننده گل نخست تیم محرم نویدکیا بود.

اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران روی چهار بازیکن تیم فولاد مبارکه سپاهان حساب باز کرده است. پیام نیازمند، احسان حاج صفی، امید نورافکن و دانیال اسماعیلی فر که البته دعوت از همه این بازیکنان به اردوی تیم ملی محرز نیست، اما آنچه که مسلم است محمد محبی شانسی برای دعوت شدن به اردوی تیم ملی ندارد.

محمد محبی در گذشته به طور همزمان هم به اردوی تیم امید دعوت شد و هم تیم ملی و در بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در زمان مربیگری مارک ویلموتس برای تیم ملی بازی کرد.

ترافیک بازیکن در پست‌هافبک‌های کناری یا همان وینگر و از سویی نمایش‌های محمد محبی در زمان مربیگری مارک ویلموتس که با باخت تیم ملی در بازی با عراق و بحرین همراه بود موجب شد تا اسکوچیچ در دعوت از محمد محبی تجدید نظر کند.

محمد محبی برای بازی با سوریه هم به اردوی تیم ملی دعوت نشده بود

هافبک گلزن تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در واکنش به عدم دعوت خود به تیم ملی گفت: صادقانه می‌گویم از این موضوع ناراحت هستم و دوست داشتم به اردوی تیم ملی برای بازی با سوریه دعوت شوم، اما حالا که دعوت نشده‌ام حتما تقصیر من بوده. حتما تلاش‌های من برای رسیدن به اردوی تیم ملی کافی نبوده است و باید بروم از نو تلاش کنم.

محمد محبی افزود: من این موضوع را در فولاد مبارکه سپاهان هم تجربه کردم. در هفته‌های ابتدایی در ترکیب تیم قرار نمی‌گرفتم و از این موضوع خیلی ناراحت بودم، چون موقعیت خود را از دست داده بودم. با خودم عهد کردم که در تمرینات اینقدر خوب کار کنم که دوباره به ترکیب ثابت تیم برگردم که خوشبختانه این چنین شد.

هافبک گلزن تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان ادامه داد: در تیم ملی هم همین رویه را دنبال می‌کنم. می‌خواهم در بازی‌های بعدی فولاد مبارکه سپاهان بهتر باشم تا دوباره به تیم ملی دعوت شوم. شاید بعضی‌ها بگویند در بازی‌هایی که برای سپاهان به میدان آمدم خوب بودم، اما من بر این عقیده‌ام در فوتبال پیشرفت نقطه پایانی ندارد و می‌توانستم بهتر باشم.

منبع: پایگاه خبری - تحلیلی ایراسین

عناوین برگزیده