تاریخ: ۱۴ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۷:۲۳
کد خبر: ۲۱۶۹۸۳
‌می‌متالز - صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت کوثر یکم در جایگاه نخست، صندوق سرمایه گذاری سپید دماوند در جایگاه دوم و صندوق سرمایه گذاری الماس کوروش در رده سوم پر بازده‌ترین صندوق‌های درآمد ثابت سه ماهه ابتدای سال قرار گرفتند.

به گزارش می‌متالز، میثم اصولیان، مدیر سرمایه گذاری شرکت تامین سرمایه دماوند با اشاره به رتبه دوم صندوق سرمایه گذاری درآمد ثابت سپید دماوند با نماد سپیدما طی سه ماهه اخیراظهار کرد: سقف فعلی این صندوق ده هزارمیلیارد ریال است که از ۶ اردیبهشت سال جاری افزایش سقف به میزان فعلی رقم خورده است. طی سه ماه اخیر تمرکز این صندوق بر سهام DPS محور و با نقدشوندگی بالا بوده است.

وی با بیان اینکه مدیر صندوق و بازارگردان صندوق سرمایه گذاری سپید دماوند، تامین سرمایه دماوند است، ادامه داد: شعار اصلی این صندوق سودآوری پایدار، نقدشوندگی آسان و مدیریت حرفه‌ای است.

اصولیان بیان کرد: سهامداران اصلی تامین سرمایه دماوند، شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه‌گذاری سینا وابسته به بنیاد مستضعفان و شرکت گسترش صنعت نوین ایرانیان وابسته به سرمایه گذاری غدیر هستندکه حدود ۷۰ درصد سهام این شرکت را در اختیار دارند.

تامین سرمایه دماوند نخستین شرکت تأمین سرمایه‌ای است که بر اساس اخذ مجوز تأسیس از شورای عالی بورس و اوراق بهادار از ابتدا به صورت سهامی عام به ثبت رسید و مابقی سهام شرکت نیز در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۸ از طریق پذیره نویسی در بازار فرابورس ایران به عموم عرضه شده است.

منبع: پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا) 

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده