تاریخ: ۱۶ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۱:۳۵
کد خبر: ۲۱۷۲۰۵
‌می‌متالز - شرکت خودروسازی چری موفق به کسب رتبه دوم در میزان رضایت از فروش در میان برند‌های چینی تولید کننده خودرو در بازار چین شد.

به گزارش می‌متالز، مطالعه شاخص رضایت فروش J.D. Power China میزان رضایت از فروش را در بین خریداران خودرو‌های جدید اندازه گیری میکند که رضایت خریداران بر اساس ۷ معیار مهم مورد اندازه گیری قرار میگیرد تجربه آنلاین (۱۸ درصد). ارتباطات قبل از بازدید (۱۰ درصد) پذیرش (۱۵ درصد) بازدید از نمایشگاه (۱۳ درصد) تست درایو (۸ درصد) خرید (۱۶ درصد) و روند تحویل (۲۰درصد) و رضایت افرادی که در نهایت انصراف دادند نیز بر اساس ۶ معیار میباشد، تجربه آنلاین (۳۱%) ارتباطات قبل از بازدید (۳۰ درصد) پذیرش (۱۷ درصد) بازدید از نمایشگاه (۱۱ درصد) تست درایو (۶ درصد) و مذاکره (۶ درصد) است.

مطالعه ۲۰۲۱ بر اساس بازخورد ۲۵۴۱۲ صاحب اتومبیل است که از ماه مه ۲۰۲۰ تا فوریه ۲۰۲۱ اتومبیل‌های جدید خریداری کرده اند. جمع آوری داده‌ها در ۷۰ شهر بزرگ چین از نوامبر ۲۰۲۰ تا آوریل ۲۰۲۱ انجام شده است.

این تحقیق در بین ۵۵ برند صورت پذیرفته است. لازم به ذکر است که چین به بزرگترین بازار مصرف کننده خودرو در جهان تبدیل شده است و مصرف کنندگان چینی دقیقترین الزامات مربوط به خدمات فروش در جهان را دارند، که از این لحاظ از ایالات متحده و ژاپن هم در رده بالاتری هستند.

منبع: بورس امروز

عناوین برگزیده