تاریخ: ۲۳ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۵:۱۱
کد خبر: ۲۱۸۳۵۸
‌می‌متالز - بیت‌کوین در محدوده ۳۲ هزار دلار معامله می‌شود و آلت‌کوین‌ها هم در ۲۴ ساعت گذشته روندی نزولی داشتند. برخی عقیده دارند ریزش تا ۲۰ هزار دلار ادامه دارد.

به گزارش می‌متالز، یکی از چالش‌های مهم بازار مخالفت دولت‌ها است که تاثیر زیادی در روند بازار دارد. دولت چین به شدت در حال سرکوب فعالیت‌های مرتبط با رمزارز‌ها است و این موضوع تاثیر عمقی بر بازار دارد.

مریم محبی، کارشناس بازار‌های مالی می‌گوید: انتظار می‌رود هرچقدر افراد بیشتر به سمت رمزارز‌ها گرایش پیدا کنند دولت‌ها هم با وضع قوانین مختلف کنترل خود را در این دارایی بیشتر کنند. فراموش نکنیم که رمزارز‌ها هنوز به طور کامل در جایگاه تعریف شده خود که ابزار مبادلات مالی است به کار گرفته نمی‌شوند و در میان مردم به عنوان یک ابزار سرمایه‌گذاری شناخته شدند.

بیت‌کوین یک محدوده حمایتی بین ۲۹ تا ۳۰ هزار دلار دارد و اگر این محدوده از دست برود باید از بازار خروج کرد، چون ریزش تا محدوده حمایتی بعدی ادامه پیدا می‌کند. همچنین اگر بالای ۴۲ هزار دلار تثبیت شود می‌توان به روند صعودی امیدوار شد.

کارشناسان عقیده دارند فعلا وقت خرید نیست.

بازار از دیروز تا امروز
بازار رمزارز‌ها نسبت به ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳ درصد ریزش کرده و بیت‌کوین در محدده ۳۲ هزار دلار معامله می‌شود.

اتریوم محدوده حمایت ۲ هزار دلار را از دست داده و انتظار می‌رود تا هزار و ۸۰۰ دلار ریزش کند.

بایننس‌کوین در محدوده ۳۰۰ دلار، کاردانو ۱/۲ دلار، ریپل ۶۰ سنت، دوج‌کوین ۱۹ سنت و پولکادات در محدوده ۱۳/۵ سنت معامله می‌شوند.
رمزارز‌ها در سراشیبی نزول / خرید ارز دیجیتال منطقی است؟

در ۲۴ ساعت گذشته رمزارز‌ها رشد چندانی نکردند، اما ارز تل‌کوین حدود ۱۴ درصد ریزش کرده است.

به نظر می‌رسد بازار فعلا در این محدوده نوسان دارد، اما گمانه‌زنی‌هایی هم در رابطه با احتمال ریزش بیت‌کوین تا ۲۲ هزار دلار مطرح می‌شود. برخی کارشناسان عقیده دارند ریزش بیت‌کوین به کانال ۲۰ هزار دلار باعث افزایش تقاضا در این ارز می‌شود.

منبع: تجارت نیوز

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده