تاریخ: ۲۶ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۱:۴۳
کد خبر: ۲۱۸۵۴۵
‌می‌متالز - اطلاعات و صورت‌های مالی تلفیقی (حسابرسی شده) ۱۲ ماهه منتهی به پایان سال گذشته بانک تجارت در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال)، منتشر شد.

به گزارش می‌متالز، بررسی اطلاعات و صورت‌های مالی تلفیقی دوازده ماهه منتهی به ۱۳۹۹.۱۲.۳۰ (حسابرسی شده) بانک تجارت نشان می‌دهد در بخش صورت سود و زیان جامع - تلفیقی این بانک، سود خالص در دوره منتهی به ۱۳۹۹.۱۲.۳۰ با رشد ۲،۷۴۴.۳۶ درصدی نسبت به رقم حسابرسی شده در زمان تجدید ارائه شده پایان سال ۹۸، به رقم ۱۶۹،۱۵۸،۵۲۵ میلیون ریال رسیده است.
افزایش سود خالص بانک تجارت در پایان سال ۹۹
همچنین در بخش دارایی‌های بانک تجارت، مشاهده می‌شود که دارایی‌های ثابت مشهود این بانک در دوره منتهی به ۱۳۹۹.۱۲.۳۰ (حسابرسی شده) ۲۱۰،۲۱۵،۰۴۹ میلیون ریال تعیین شده که نسبت به میزان تجدید ارائه شده در تاریخ ۱۳۹۸.۰۱.۰۱، بیش از ۶ درصد رشد داشته است. رقم دارایی‌ها نامشهود این بانک نیز در دوره منتهی به ۱۳۹۹.۱۲.۳۰ (حسابرسی شده) به رقم ۱۱،۱۶۷،۹۶۹ میلیون ریال رسیده است.
در بخش دیگری از دارایی‌های بانک تجارت نیز، موجودی نقد این بانک است که در دوره منتهی به ۱۳۹۹.۱۲.۳۰ (حسابرسی شده) به رقم ۱۱۷،۱۲۸،۱۸۹ میلیون ریال رسیده است و در مجموع، جمع دارایی‌های بانک تجارت در دوره منتهی به ۱۳۹۹.۱۲.۳۰ به رقم ۳،۹۱۰،۶۹۳،۵۲۶ میلیون ریال رسیده که نسبت به زمان تجدید ارائه شده ۱۳۹۸.۰۱.۰۱، بیش از ۱۰۵ درصد بیشتر شده است.

افزایش سود خالص بانک تجارت در پایان سال ۹۹

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

عناوین برگزیده