تاریخ: ۲۸ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۱:۲۵
کد خبر: ۲۱۹۰۹۴
عباسپور نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس را تشریح کرد:
‌می‌متالز - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از موافقت کمیسیون متبوعش با تحقیق و تفحص از سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی خبر داد.

به گزارش می‌متالز، روح الله عباس پور در تشریح نشست امروز (دوشنبه ۲۸ تیر ماه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: دستورکار نخست جلسه امروز بررسی درخواست تحقیق و تفحص تعدادی از نمایندگان از عملکرد سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی بود که نمایندگان متقاضی و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی توضیحات لازم را در این زمینه ارائه دادند.

نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی افزود: پس از استماع گزارش، کمیسیون صنایع و معادن مجلس توضیحات را قانع‌کننده ندانست و مقرر شد طرح تحقیق و تفحص برای بررسی به صحن علنی ارسال شود تا نمایندگان در صحن علنی مجلس درباره آن تصمیم‌گیری کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم نحوه واگذاری زمین‌های شهرک‌های صنعتی، کارآمدی مدیریتی، شیوه به کارگیری نیروی انسانی و.. را از محور‌های تحقیق و تفحص تعدادی از نمایندگان از عملکرد سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی برشمرد.

وی دومین دستورکار کمیسیون صنایع و معادن را ادامه بررسی طرح اصلاح قانون معادن دانست و ادامه داد: مواد ۲۲، ۲۳ و ۲۴ این طرح که درباره کاهش حریم معادن و مدت استعلام وزارت صمت از دستگاه‌های مربوطه برای صدور مجوز اکتشاف و فعالیت بود در نشست امروز بررسی شد.

منبع: خبرگزاری مجلس شورای اسلامی (خانه ملت)

عناوین برگزیده