تاریخ: ۲۷ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۲:۲۲
کد خبر: ۲۱۹۱۱۶
سه‌شنبه ۲۹ تیرماه؛
‌می‌متالز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ملی صنایع مس ایران روز سه‌شنبه ۲۹ تیرماه ۱۴۰۰ رأس ساعت ۱۴ در محل شرکت ملی صنایع مس ایران به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

به گزارش می‌متالز به نقل از مس پرس، بر اساس پروتکل‌های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا و به جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی این مجمع به صورت محدود و با رعایت ۱۰۰ درصدی پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

در همین راستا با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا بر اساس تمهیدات شرکت ملی صنایع مس ایران برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ملی مس برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ به صورت مجازی و آنلاین از طریق پرتال اصلی شرکت به نشانی WWW.NICICO.COM و همچنین صفحه رسمی شرکت در آپارات و شبکه اجتماعی اینستاگرام به نشانی meseiran@ خواهد بود و صاحبان سهام این شرکت می‌توانند به صورت آنلاین این مجمع را مشاهده کنند.

مطابق ابلاغیه سازمان بورس و اوراق بهادار امکان حضور فیزیکی سهامداران در جلسه مجمع حداکثر برای ۱۵ نفر مقدور است که شامل ارکان مجمع از جمله هیات‌رئیسه، سهامداران عمده، نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس و بازرس قانونی خواهد بود.

گفتنی است، دستور جلسه مجمع‌عمومی عادی سالیانه شرکت ملی مس شامل استماع گزارش عملکرد هیات‌مدیره برای سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۹۹، استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت در مورد حساب‌ها و عملکرد سال مالی مذکور، بررسی و تصویب ترازنامه و سایر صورت‌های مالی مربوط به این سال، تصمیم‌گیری در خصوص سود تقسیمی، انتخاب اعضای هیات مدیره، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی اصلی و علی‌البدل برای سال مالی ۱۴۰۰، تعیین روزنامه کثیرالانتشار برای سال مالی جاری و سایر موارد قابل طرح که در صلاحیت مجمع‌عمومی عادی سالیانه باشد؛ است.

منبع: مس پرس

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده