تاریخ: ۳۰ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۰۹:۱۶
کد خبر: ۲۱۹۲۳۹
‌می‌متالز - مسترکارت، یک شرکت غول پرداختی از افزایش قابلیت کارت‌های پرداختی خود برای کیف پول‌های دیجیتال و صرافی‌های رمزارز خبر داد.

به گزارش می‌متالز، مسترکارت، یک شرکت غول پرداختی از افزایش قابلیت کارت‌های پرداختی خود برای کیف پول‌های دیجیتال و صرافی‌های رمزارز خبر داد. این شرکت قصد دارد تبدیل رمزارز به پول فیات را برای کاربران خود ساده کند.

طبق اعلام رسمی، این شرکت به دنبال شریک می‌گردد تا با کمپانی‌های رمزارز بیشتری همکاری کند. این اقدام مسترکارت به دنبال اعلام رقیب این کمپانی برای گسترش فعالیت در بازار رمزارز‌ها صورت گرفت.

مسترکارت قصد دارد ارز‌های دیجیتال را مانند سایر ارز‌ها فیات به لیست پرداختی خود اضافه کند و این اقدام باعث می‌شود تا رمزارز‌ها مقبولیت بیشتری پیدا کنند و به هدف اصلی خود که استفاده از آن‌ها به عنوان ارز پرداخت است نزدیک‌تر شوند. همانطور که می‌دانید رمزارز‌ها در حال حاضر بیشتر به عنوان یک کالای سرمایه‌ای به کار می‌روند.

معاون اجرایی این طرح گفت: امروز بسیاری از شرکت‌های فعال در حوزه رمزارز‌ها زیرساخت‌های اساسی برای تبدیل رمزارز‌ها به ارز فیات را ندارند و ما می‌توانیم این کار را برای آن‌ها انجام دهیم. مسترکارت قصد دارد با جامعه بزرگ ارز‌های دیجیتال تعامل کند تا دسترسی همگان به این بازار آسان شود.

مسترکارت به دلیل محبوبیت و اعتبار جهانی که دارد می‌تواند شریک خوبی برای صرافی بایننس که این روز‌ها محبوبیت چندانی ندارد و از طرف بسیاری از کشور‌ها فیلتر شده است باشد.

همچنین این غول پرداختی قصد دارد به عنوان رهبر جهانی رمزارز‌ها فعالیت کند و با توجه به اعتبار و سرمایه در گردش این کمپانی این رویا زیاد بعید نیست.

این اقدام مسترکارت می‌تواند دسترسی به بازار رمزارز‌ها را راحت‌تر و همچنین می‌تواند دست صرافی‌های واسطه را که کارمزد زیادی از مردم می‌گیرند را کوتاه کند.

منبع: تجارت نیوز

عناوین برگزیده