تاریخ: ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۴:۳۵
کد خبر: ۲۲۰۸۶۰
ذوب آهن با ۴ محصول گام به عرصه معاملات بورس کالا گذاشت؛
‌می‌متالز - حجم معامله سبد تیرآهن مخلوط ۱۴۱ میلیارد و ۱۹۷ میلیون تومان بود که با میزان معامله ۹ هزار و ۳۸۴ تن برای این شرکت بدست آمد.

به گزارش می‌متالز، شرکت ذوب آهن اصفهان پس از هفته‌ای که نیمه‌تعطیل بود اینبار با ۴ محصول گام به عرصه معاملات بورس کالا گذاشت.

تقاضای مشتریان، «ذوب آهن» را سورپرایز کرد

تیرآهن ۱۴ تا ۱۸

با نگاهی به سبد معاملات این شرکت می‌توان در ابتدا به «تیرآهن ۱۴ تا ۱۸» اشاره داشت که با حجم ۹ هزار و ۳۸۴ واحدی اشاره داشت.

تقاضایی که برای این محصول به ثبت نشست برابر با ۱۳ هزار و ۳۸۶ تن بود و در نهایت تمام حجم عرضه این شرکت با نرخ هر تن ۱۴ میلیون و ۸۴۸ هزارتومان معامله شود.

ارزش نقدی تیرآهن ۱۴ تا ۱۸ شرکت ذوب آهن به ۱۳۹ میلیارد و ۳۳۹ میلیون تومان بالغ شد.

تقاضای مشتریان، «ذوب آهن» را سورپرایز کرد

تیرآهن ۱۶ تا ۱۸

از سوی دیگر، این نوع تیرآهن نیز با حجم عرضه ۶ هزار و ۱۸۷ تنی معاملات هفته نخست مردادماه را گذراند تا با حجم ارزش نقدی ۵۲ میلیارد و ۹۳۵ میلیون تومانی معامله شود؛ البته هر تن از حجم ۳ هزار و ۵۶۵ تنی کالا نیز با همان نرخ تن ۱۴ میلیون و ۸۴۸ هزارتومان معامله شد.


سبد تیرآهن مخلوط

حجم معامله سبد تیرآهن مخلوط ۱۴۱ میلیارد و ۱۹۷ میلیون تومان بود که با میزان معامله ۹ هزار و ۳۸۴ تن برای این شرکت بدست آمد.


سبد میلگرد مخلوط

در بررسی آخرین عرضه شرکت ذوب آهن می‌توان به ۴ هزار و ۳۵۰ تن معامله سبد میلگرد مخلوط نیز اشاره‌ای داشت که معادل ۶۵ میلیارد ۹۶۲ میلیون تومان برای بزرگ‌ترین کارخانه ذوب کشور، درآمدزایی کرد.

منبع: بورس نیوز

عناوین برگزیده
پرطرفدارترین عناوین