تاریخ: ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۲:۵۸
کد خبر: ۲۲۱۷۹۱
‌می‌متالز - گروه صنعتی ایران‌خودرو بیستمین مرحله از طرح فروش فوق‌العاده محصولات خود را با عرضه دو مدل از محصول پژو پارس بنزینی و پارس TU ۵ از روز پنج‌شنبه آغاز کرد و به مدت سه روز تا پایان امروز شنبه ۱۶ مردادماه اجرا خواهد کرد.

به گزارش می‌متالز، در این مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات، تنها یک خودرو (پژو پارس) در دو مدل بنزینی و TU ۵، طبق روال همه طرح‌های فروش فوق‌العاده، با قیمت قطعی و موعد تحویل حداکثر سه ماهه، عرضه شده است؛ متقاضیان تنها امروز فرصت دارند تا با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

مراسم قرعه‌کشی روز یکشنبه (۱۷مرداد) در حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی برگزار و مشتریان نهایی مشخص خواهند شد. طبق روال، پس از اعلام اسامی منتخبان از طریق درج اسامی در سایت رسمی فروش محصولات این شرکت و ارسال پیامک، مشتریان ظرف مدت پنج روز فرصت دارند تا وجه کامل خودرو را واریز کنند.

ضمنا پیش از اعلام اسامی منتخبان، مشتری هیچ‌گونه وجهی واریز نخواهد کرد و کماکان این امکان برای منتخبان طرح‌های قبلی ایران‌خودرو که موفق به واریز وجه نشدند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش ایران‌خودرو، اقدام به ثبت‌نام کنند.

منبع: دنیای اقتصاد

عناوین برگزیده