تاریخ: ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۷:۱۲
بازدید: ۲۷۳
کد خبر: ۲۲۲۴۶۳
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت

قدردانی از پرویزیان در طرح واکسیناسیون کارکنان بانک‌ها

‌می‌متالز - دبیرکل کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی و مدیران عامل بانک‌ها در نامه‌هایی به پرویزیان، رییس این کانون از حمایت‌ها و پیگیری‌های مجدانه وی در به ثمر رساندن طرح واکسیاسیون کارکنان نظام بانکی تقدیر کرد.

به گزارش می‌متالز، در این نامه‌ها با اشاره به مجاهدت‌ها و تلاش‌های ایثارگرانه کارکنان نظام بانکی کشور، آمده است: کارکنان نظام بانکی کشور، شانه به شانه‌ی کادر مجاهد درمان و مدافعین سلامت از روز‌های آغازین شیوع ویروس کرونا در خدمت رسانی به هم وطنان از هیچ کوششی دریغ نکرده اند و ایثارگرانه در کنار مردم ایستادند تا خللی در ارایه خدمات بانکی ایجاد نشود.

همچنین در این نامه تاکید شده است: بی تردید طرح واکسیناسیون کارکنان نظام بانکی جان تازه‌ای در کالبد همکاران متعهد این عرصه می‌دمد تا بیش از پیش نقش خود را در شرایط خطیرکنونی ایفا نمایند.

گفتنی است؛ طرح واکسیناسیون کارکنان نظام بانکی همزمان با عیدسعیدغدیر و پس از پیگیری‌های فراوان از سوی ریاست کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی و تاکید و پیگیری‌های رییس کل بانک مرکزی مورد موافقت وزارت بهداشت قرار گرفت و متعاقبا کارکنان شبکه بانکی در وضعیت دریافت واکسن قرار گرفتند.

مواجهه مستقیم با طیف گسترده‌ای از مردم جامعه در ارائه خدمات بانکی موجب شده است کارکنان شبکه بانکی کشور همواره در معرض آلودگی به بیماری منحوس کرونا باشند که به همین دلیل بیش از ۳۵ هزار نفر از کارکنان تاکنون به این ویروس مبتلا شده اند و از این تعداد متاسفانه بیش از ۲۶۰ نفر جان باخته اند.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

عناوین برگزیده