تاریخ: ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۹:۰۰
بازدید: ۶۱۴
کد خبر: ۲۲۳۲۸۴
سرویس خبر : خودرو و قطعه سازی

معرفی شاسی بلند جدید آلفارومئو + جزئیات

‌می‌متالز - آلفارومئو پس از توقف تولید جولیتا، میتو و ۴ C اقدام به طراحی شاسی بلند جدیدی به نام تونال ۲۰۲۲ کرده است که شانس خوبی برای دیده شدن دارد.

به گزارش می‌متالز، آلفارومئو را می‌توان یکی از موفق‌ترین خودروساز‌های ایتالیایی دانست که خودرو‌های اسپرت مختلفی تاکنون تولید کرده است. چندی پیش آلفارومئو اقدام به توقف تولید خودرو میتو، جولیتا و ۴ c کرد و اکنون پس از توقف تولید آن‌ها اقدام به طراحی و تولید خودرو جدیدی کرده است.

با ورود به سال ۲۰۲۲، این کارخانه خودروسازی با همکاری استلانتیس قرار است تا مشتریان بیشتری را جذب کند و قرار است کراس اوور تونال را که ۲ سال پیش نمایش داد، تولید کند. اکنون یک نمونه اولیه کاملاً استتار شده از این شاسی بلند جدید مشاهده شده است.

کارشناسان صنعت خودرو معتقد هستند این خودرو همان چیزی است که آلفارومئو برای جذب مشتری به آن نیاز دارد، چرا که بعد از توقف تولید جولیتا، میتو و۴ C بسیاری از مشتریان خود را از دست داد. این کراس اوور کامپکت کاملاً جدید به نظر می‌رسد و می‌تواند پلی برای ارتقاء محصولات آلفارومئو باشد. اگرچه این خودرو، یک خودرو اسپرت نیست، اما آلفارومئو به آن برای حفظ میراث خود نیاز دارد.

این خودرو در ابتدا در یک نمایشگاه خودرو در مارس ۲۰۱۹ رونمایی شد و اکنون با توجه به رندر دیده شده، می‌توان گفت تونال اصلی بسیار امیدوار کننده به نظر می‌رسد.

تونال جدید که زیر مجموعه‌ای از Stelvio است، قرار است با دوج هورنت به اشتراک گذاشته شود که خودرویی کاملا الکتریکی است. استلانتیس به طور رسمی تأیید کرد که یک مدل برقی جدید با نشان دوج در سال آینده عرضه خواهد شد و گزارش‌ها می‌گویند که این یک کراس اوور کوچک است که با آلفا تولید شده است.

با وجود اینکه تونال هنوز به طور رسمی تولید نشده است، شایعاتی وجود دارد که نشان می‌دهد آلفارومئو در حال کار، بر روی یک کراس اوور حتی کوچک‌تر است که به طور بالقوه برنرو نامیده می‌شود. ظاهراً در نیمه اول سال ۲۰۲۳ با پیشرانه‌های هیبریدی و الکتریکی و معادل فیات و جیپ عرضه می‌شود، اما در حال حاضر هیچ چیز رسمی اعلام نشده است.

معرفی شاسی بلند جدید آلفارومئو + جزئیات

منبع: تجارت نیوز

عناوین برگزیده