تاریخ: ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۴:۲۳
بازدید: ۲۹۸
کد خبر: ۲۲۳۶۱۸
سرویس خبر : فلزات غیرآهنی
عرضه ۳ هزارتنی «شمش ۱۰۰۰ p-۹۹.۸» توسط آلومینیوم ایران؛

ایرالکو ۳.۲۲۰ تن محصول را در بورس کالا عرضه کرد

‌می‌متالز - در معاملات هفته‌ای که گذشت میزان فروش این آلومینیوم فروش با کاهش چشمگیری مواجه بوده تا مجموع فروش شرکت به ۲ میلیارد و ۶۹۹ میلیون تومان شود.

به گزارش می‌متالز، شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) در چهارمین هفته معاملات بورس کالا در مرداد ۱۴۰۰ ارزش معاملات خود را که از فروش محصولات شمش و بیلت به دست آورده بالغ‌بر ۲ میلیارد و ۶۹۹ میلیون تومان گزارش شده است.

در معاملات هفته‌ای که گذشت شاهد میزان فروش این آلومینیوم فروش با کاهش چشمگیری مواجه بوده تا مجموع فروش شرکت به ۲ میلیارد و ۶۹۹ میلیون تومان شود.

ایرالکو ۳.۲۲۰ تن محصول را در بورس کالا عرضه کرد

میزان عرضه‌های ایرالکو در هفته منتهی به ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ برابر با ۳.۲۲۰ تن گزارش شده و مقدار تقاضا برای محصولات این شرکت برابر با ۴.۴۲۰ تن اعلام شده، همچنین تمامی محصولات عرضه شده طی این هفته به فروش رفته است.

ایرالکو ۳.۲۲۰ تن محصول را در بورس کالا عرضه کرد

در بخش «شمش ۱۰۰۰ p-۹۹.۸» شاهد عرضه ۳ هزارتنی و معامله ۴ هزار و ۲۰۰ تنی هستیم که ۲ میلیارد و ۵۵۶ میلیون تومان درآمدزایی را برای این شرکت فراهم کرد.

در پایان از بیلت نیز نباید گذشت که ۲۲۰ تن عرضه این بخش نیز کاملا با پاسخ مثبت مشتریان همراه بود تا تمام این میزان، معامله شود و ۱۴۳ میلیون تومان نیز درآمد از این بخش به این شرکت آلومینیومی تعلق گیرد.

منبع: بورس نیوز

عناوین برگزیده