تاریخ: ۰۹ شهريور ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۲:۱۴
کد خبر: ۲۲۵۱۹۴
‌می‌متالز - ارزش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت تحت تاثیر روند منفی بازار سهام قرار گرفت و به ۱۲ میلیون و ۲۲۴ هزار تومان رسید.

به گزارش می‌متالز، امروز روند بازار سرمایه ریزشی بود و شاخص کل با اصلاح مواجه شد. روز گذشت هم روند بازار به همین شکل بود. امروز ارزش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت تحت تاثیر روند منفی بازار سهام قرار گرفت و به ۱۲ میلیون و ۲۲۴ هزار تومان رسید.

همچنین امروز ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سهام عدالت که هنوز تصمیمی برای نحوه فروش آن در نظر نگرفته شده است به هفت میلیون و ۳۳۴ هزار تومان رسید. همچنین ارزش ۳۰ درصد سبد ۵۳۲۱ هزار تومانی به سه میلیون و ۶۶۷ هزار تومان رسید.

روند بازار سهام امروز چگونه بود؟

امروز شاخص کل بورس با ۲۷ هزار واحد افت در محدوده یک میلیون و ۴۹۶ هزار واحد قرار گرفت و حدودا دو درصد افت را ثبت کرد. شاخص کل هم‌وزن هم امروز هفت هزار واحد منفی و حدودا یک و نیم درصد افت در کانال ۴۴۶ هزار واحد قرار گرفت. با وجود روند منفی بازار، اما ارزش معاملات امروز نسبت به روز گذشته با رشد همراه شد و به ۱۲ هزار میلیارد تومان رسید.

امروز گروه خودرو و نفتی بیشترین نماد منفی را داشتند. در نماد‌های گروه شیمیایی هم کمتر نمادی به چشم می‌خورد که روندی مثبت داشته باشد بوعلی یکی از بزرگان این گروه امروز تحرکات مثبتی را ثبت کرد. گروه فلزات اساسی هم امروز نامتعادل و منفی بود. فولاد و فملی هم با عرضه شدید خود کلیت بازار را با چالش رو به رو کردند.

ارزش سهام عدالت امروز ۹شهریور چقدر شد؟

منبع: تجارت نیوز

مطالب مرتبط
بیست و پنج روز پیش