تاریخ: ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۰:۴۶
کد خبر: ۲۳۱۵۹۹
استاندار مرکزی:
‌می‌متالز - آقازاده گفت: تنوع محصولات هپکو از نظر کمی و کیفی در دستور کار هست.

به گزارش می‌متالز، سید علی آقازاده استاندار مرکزی با اشاره به رونق کارخانه هپکو گفت:‌ این شرکت برای سال ۱۴۰۱ تنوع محصولات چه از نظرکمیت محصول و چه از نظر کیفیت محصول را در دستور کار دارد.

آقازاده افزود: در حال حاضر هپکو بیش از یکصد قرارداد قطعی را با بخش خصوصی و دولتی منعقد کرده که حجم این قرارداد‌ها بیش از ۱۲۰۰ میلیارد تومان است.

او اضافه کرد: هپکو امروز دارای یک برنامه پنج ساله است و بخش‌های زیادی از نیاز‌های این کارخانه بعد از خرید از خارج کشور در مسیر حمل به جمهوری اسلامی هست و یک به یک این بخش‌ها به جمهوری اسلامی و به کارخانه هپکو واصل می‌شود.

استاندار مرکزی بیان کرد: خیلی خوشحالیم که بعد از سال‌ها فراز و نشیب و کش و قوس در موضوع کارخانه هپکو بحمدالله امروز شاهد به بار نشستن همه زحمات و تلاش‌های انجام شده در این زمینه توسط همه دستگاه‌ها و خود کارکنان و مدیریت هپکو و مجموعه استان بودیم و به حمدالله این تلاش‌ها به بار نشست.

او ادامه داد: این رونق یکی از آرزو‌های دیرینه همه ما بود و امروز با افتخار اعلام می‌کنیم، هپکو که یک روزی آویزه دست بدخواهان جمهوری اسلامی چه در داخل و چه در خارج از کشور قرار گرفته بود همه کارکنانش شروع به کار کرده اند.

آقازده اظهار کرد: من امیدوارم که تولیدات هپکو نه تنها می‌تواند نیاز کشور را تامین کند، می‌توانیم برنامه‌ریزی کنیم که در سال‌های آینده محصولات هپکو مثل گذشته که از نظر کیفیت رقیب اروپا بود به کشور‌های همسایه هم صادر شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط