تاریخ: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۱:۰۲
کد خبر: ۲۳۷۲۱۹
‌می‌متالز - بیش از ۱۱۲۵میلیارد انواع اوراق بهادار از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه، طی ۱۵۷ روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار معامله شده است.

به گزارش می‌متالز، از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه تعداد ۱۱۲۵ میلیارد و ۴۵۰ میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۹۰۵۷ هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال در بیش از ۱۲۰ میلیون و ۱۹۸ هزار و ۹۴۰ دفعه طی ۱۵۷ روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار مورد معامله قرار گرفت.

این درحالی است که تعداد ۱۱۶ میلیارد و ۴۵۳ میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۲۰۶۱ هزار و ۵۱۹ میلیارد ریال نیز در این مدت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می‌افزاید: شاخص بورس نیز در این ۱۵۷ روز با ۷۹ هزار و ۲۲۸ واحد رشد، معادل ۶.۰۶ درصد رشد کرد و در پایان ماه گذشته به رقم یک میلیون و ۳۸۶ هزار و ۹۳۵ واحد رسید. شاخص کل هموزن نیز در این مدت با ۵۶ هزار و ۴۷۵ واحد کاهش، معادل ۱۲.۸۴ درصد افت کرد و رقم ۳۸۳ هزار و ۳۲۶ واحد را به نمایش گذاشت.

شاخص بازار اول هم در این مدت با ۷۸ هزار و ۴۴۹ واحد افزایش در این مدت به رقم یک میلیون و ۴۷ هزار و ۵۴۸ واحد و شاخص بازار دوم با ۹۲ هزار و ۴۳۲ واحد رشد به عدد ۲ میلیون و ۶۹۵ هزار و ۱۸۰ واحد رسیدند که به این ترتیب شاخص بازار اول با ۸.۰۹ درصد رشد و شاخص بازار دوم با ۳.۵۵ درصد افزایش همراه شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

عناوین برگزیده