تاریخ: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۳:۰۱
کد خبر: ۲۵۸۲۴۵
قادری در تذکر شفاهی:
‌می‌متالز - نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: علیرغم عرضه سیمان و فولاد در بورس کماکان این دو محصول با قیمت بالایی در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

به گزارش می‌متالز، جعفر قادری در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۱ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: امسال آب به کشاورزان پایین دست سد درودزن داده نشد، انتظار داریم خسارت‌های ناشی از خشکسالی و سرمازدگی کشاورزان جبران شود تا مشکلات آن‌ها رفع گردد.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزارت راه و شهرسازی و وزارت دفاع در امضای قرارداد قطعات ۷ و ۸ آزادراه شیراز- بوشهر تسریع کند، ادامه داد: سیمان و فولاد وارد بورس شدند، اما علیرغم این اتفاق کماکان با قیمت‌های بالایی این دو محصول در اختیار مردم قرار می‌گیرد که لازم است وزارتخانه‌های ذیربط در این خصوص پاسخگو باشند.

قادری با تاکید بر اینکه وزارت ورزش و جوانان مشکلات استادیوم اختصاصی تیم فجر شهید سپاسی شیراز را برطرف کند، گفت: مناطق روستایی و حاشیه‌ای شیراز نیازمند تشکیل اداره کل هستند تا حق و حقوق آن‌ها در کنکور ضایع نشود و ناچار شوند با جمعیت ساکن در قسمت‌های مرکزی شیراز و یا سایر مناطق رقابت کنند.

منبع: خبرگزاری مجلس شورای اسلامی (خانه ملت)

عناوین برگزیده