تاریخ: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۲:۵۳
کد خبر: ۲۶۳۰۲۵
مدیرعامل شستا:
‌می‌متالز - ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با حضور در استان خراسان شمالی از شرکت‌های تابعه شستا بازدید و از نزدیک در جریان آخرین امور قرار گرفت.

به گزارش می‌متالز، در این حضور میدانی که اعضای هیات مدیره و معاونین شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی و مدیران عامل هلدینگ‌های تابعه شستا نیز حضور داشتند از شرکت‌های توزیع داروپخش (تماد مشهد)، شرکت سیمان بجنورد و پتروشیمی خراسان بازدید صورت گرفت.


بر اساس این گزارش بازدید از خطوط سالن شهدای صنعت داروسازی، سالن شهدای سلامت (DC) و آزمایشگاه QC شرکت تولید مواد اولیه داروپخش، واحد بازاریابی و فروش، واحد سنگ‌شکن و اتاق‌های کنترل شرکت سیمان بجنورد و خطوط تولید اوره و ملامین در پتروشیمی خراسان از برنامه‌های بازدید یک روزه سفر استانی مدیران ارشد شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی در خراسان شمالی بود.

ابراهیم بازیان مدیرعامل شستا در جلسه جمع‌بندی بازدید یک روزه از شرکت‌های تابعه شستا در خراسان شمالی گفت: یکی از اهداف سفر‌های استانی و بازدید میدانی از شرکت‌های تابعه، دست یافتن به درک درست از میدان عمل و فعالیت‌ها در صنایع مختلف در سطوح مدیران است.
وی افزود: اگر می‌خواهیم باقدرت به سمت قله برویم باید به یک نگاه فرا بخشی و فرا سازمانی در سطوح مدیران برسیم. باید یکپارچگی در مدیران ایجاد شود تا اقدامات ما قدرت بگیرد و نتیجه‌بخش باشد.

بازیان بااهمیت تربیت مدیر و نهضت جانشین پروری اشاره کرد و تشریح کرد: اعتماد به جوانان و سپردن کار‌های مدیریتی به آن‌ها به‌سختی انجام می‌شود. امروز باید سد‌ها شکسته شود و این اعتماد صورت پذیرد. باید بستر لازم برای تربیت نیرو‌های انسانی متخصص به‌خصوص در سطح مدیران میانی در تمام شرکت‌ها فراهم شود.
وی افزود: کارخانه‌های ما باید مدیر ساز باشند. مدیران و نیرو‌های انسانی در لایه مدیریت تولید و بخش‌های فنی برای مجموعه‌های تولیدی بسیار باارزش و حائز اهمیت است. باید از تجربه مدیران کارآزموده که سال‌ها عمر خود را در کسب دانش هزینه کردند، برای تربیت مدیران استفاده کنیم.

مدیرعامل شستا بر اهمیت اطلاع‌رسانی اقدامات اقتصادی و اشتغال‌زا بخصوص در بخش تعریف پروژه‌های توسعه‌ای و ایجادی در جامعه اشاره کرد و تصریح کرد: ما در قبال جامعه و انقلاب اسلامی مسئول هستیم. شرکت‌های ما ظرفیت‌های نهفته‌ای دارند که مغفول مانده است. اگر این ظرفیت‌ها دیر شناسایی شود و از فرصت‌ها بهره‌برداری لازم صورت نپذیرد باید جوابگو باشیم. اقدامات ما در بهبود وضعیت تولید در کشور و افزایش اشتغال و بهبود شرایط اقتصادی، امید مضاعفی در مردم ایجاد خواهد کرد.

شایسته ذکر است بازدید میدانی از شرکت‌های تابعه شستا با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی، اعضای هیاتمدیره و معاونین و مدیران هلدینگ‌های تابعه شستا به‌صورت هفتگی و در اقصی نقاط کشور برگزار می‌شود.

منبع: بولتن نیوز

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده