تاریخ: ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۳:۵۵
بازدید:۱۳۰
کد خبر: ۲۶۳۲۵۵

بانک ملی ایران، حامی تولیدات داخلی و رشد صنعت کشور

‌می‌متالز - معاون امور شعب و بازاریابی منطقه دو کشور در بازدید از کارخانه یزد تایر بزرگترین تولیدکننده لاستیک کشور، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری، تنها راه نجات کشور را حمایت همه جانبه از صنایع دانش بنیان و توسعه آن بیان کرد.

به گزارش می‌متالز، محمد نجف زاده در سفر یک روزه خود به استان یزد، ضمن بازدید از کارخانه یزد تایر، بر افزایش تعاملات فی ما بین این شرکت و بانک تاکید کرد و گفت: بانک ملی ایران به عنوان یک زنجیره تامین در کنار تولیدکنندگان خواهد بود.

وی همچنین ضمن بازدید از شعبه ممتاز غدیر، چند شعبه دیگر بانک و مراکز صنعتی استان، با همکاران و مسوولان اداره امور دیدار و گفتگو کرد.

نجف زاده تغییر در مطلوبیت مانده حساب مرکز را مهم‌ترین دغدغه بانک عنوان و اظهار کرد: افزایش میزان منابع، مدیریت مصارف و وصول مطالبات از مهم‌ترین وظایف شعب و نظارت دقیق بر عملکرد پایانه‌های فروشگاهی، مدیریت بهینه پایانه‌های ناکارآمد و گسترش درگاه‌های پرداخت اینترنتی از مهمترین تکالیف ادارات امور است.

وی همچنین ضمن تاکید بر اجرای طرح پیشنهادی ملی بازار در استان یزد به صورت پایلوت برای مشتریان، همکاری همه ارکان بانک در این طرح را ضروری دانست.

معاون امور شعب و بازاریابی منطقه دو کشور بانک علاوه بر بازدید از صنایع لاستیک یزد، از مجتمع تولیدی کارخانجات کاشی پرسپولیس دیدن کرد.

منبع: شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبنا)

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده