تاریخ: ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۸:۲۰
کد خبر: ۲۶۹۲۸۴
امام جمعه موقت اهواز:
‌می‌متالز - حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاجتی امام جمعه موقت کلان شهر اهواز با حضور در شرکت فولاد اکسین خوزستان پس از اقامه نماز ظهر و عصر که با حضور دکتر صادقیان مدیرعامل، دکتر جنتی عضو هیات مدیره، معاونین، مدیران و کارکنان شرکت برگزار گردید، ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) به بیان سخنانی در خصوص دستاورد‌های ایران اسلامی پس از انقلاب پرداخت.

به گزارش می‌متالز، حجت الاسلام حاجتی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران در طول تاریخ به معنای واقعی قدرت ایران اسلامی را در جهان به نمایش گذاشته است گفت: کارکنان فولاد اکسین که این روز‌ها در گرمای بالای ۵۰ درجه در حال کار و تلاش هستند نمونه‌ای از جهادگران عرصه صنعت می‌باشند.

امام جمعه موقت کلان شهر اهواز تاکید کرد: جایگاه امروز ایران عزیز در صنعت فولاد مدیون تلاش‌های مجاهد گونه شما تلاشگران فولادی است. امروز نه فقط در صنعت فولاد بلکه در تمامی صنایع ایران اسلامی برخلاف خواست دشمنان کور دل سربلند و سرافراز خواهد بود.

ایشان تاکید کرد: امروز علیرغم سیاه نمایی‌های که دشمن خصوصاً در فضای مجازی بر علیه کشور انجام می‌دهد، کشور در عرصه‌های مختلف رو به پیشرفت است و در عرصه‌های مختلف علمی، صنعتی، دفاعی و سیاسی ایران اسلامی به اوج رسیده، قطعاً با همت همه مردم علی الخصوص تلاشگران اقتصادی با همت دولت ارزشی جناب دکتر رییسی برطرف خواهد شد.

امام جمعه موقت اهواز در بخش دیگری از سخنان خود دکتر صادقیان مدیرعامل این شرکت را از مدیران جوان و با تجربه در صنعت دانست و افزود: بی شک با همکاری متقابل کارکنان و مدیریت فولاد اکسین این شرکت می‌تواند همواره روز به روز نقش پر رنگ تری در عرصه صنعت کشور ایفا کند.

منبع: تجارت گردان

عناوین برگزیده