تاریخ: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۵:۳۱
کد خبر: ۲۶۹۴۶۳
‌می‌متالز - در آیین تجلیل از واحد‌های نمونه صنعتی استان فارس که با حضور مدیران کشوری و استانی، صنعت گران و تولیدکنندگان برتر فارس برگزار شد، شرکت سیمان لامرد برای دهمین سال متوالی، مفتخر به کسب عنوان واحد نمونه صنعتی شد و لوح و تندیس همایش توسط دکتر ایمانیه استاندار فارس به ابراهیم غلام زاده مدیرعامل این شرکت اهدا گردید.

به گزارش می‌متالز، مدیرعامل این شرکت، درحاشیه همایش بیان کرد: استمرار یک دهه افتخار و نمونه و برترماندن در عرصه صنعت و تولید، دستاورد برنامه ریزی هدفمند، آینده نگری اصولی و کارشناسی شده و تلاش متعهدانه متکی بر دانش تمامی کارکنان این مجموعه بزرگ صنعتی است.

غلام زاده افزود: همواره می‌شنویم که صنعت موتور محرک اقتصاد و عامل رونق و پیشرفت یک کشور است، اما سوال این است که این موتور نیاز به حمایت، رفع موانع و تسهیل مشکلات ندارد؟!

وی حمایت واقعی و عملی مسوولان را خواستار شد و تاکید کرد تصمیم گیرانِ خارج از گود صنعت و تولید با بخش نامه‌ها و موانع کاغذی راه حیات و تنفس صنعت و تولید را سد نکنند و برای تسهیل وافزایش سرعت آن گام بردارند.

مدیرعامل سیمان لامرد اظهار داشت: در شرایط کنونی با بحران‌های اقتصادی موجود فعالیت برای بسیاری از واحد‌های تولیدی سخت و پرهزینه شده است، بطوریکه بسیاری ازآن‌ها اقدام به تعدیل نیرو یا تعطیلی واحد‌های خود کرده اند، اما سیمان لامرد با همه شرایط سخت از جمله کاهش میزان مصرف برق و گاز، هزینه‌های بالای تامین قطعات و تعمیرات، افزایش حقوق کارکنان و مشکلات صادرات، توانسته است همه نیروی انسانی خود را حفظ و با قامتی بلند به تولید ادامه دهد.

ابراهیم غلام زاده افزود: درآینده نزدیک با مساعدشدن شرایط و فراهم شدن زمینه‌های لازم خط دوم تولید سیمان در این مجموعه بزرگ صنعتی راه اندازی خواهد شد و برنامه داریم محصولات جدیدی را باتوجه به نیاز بازار به سبد تولیداتمان اضافه کنیم.

وی سیمان لامرد را صرفا یک مجموعه صنعتی ندانست و گفت: ما با هدف ایجاد اشتغال و کارآفرینی، رفع محرومیت زدایی از منطقه، همراهی و همدلی با مردم با عمل به مسوولیت‌های اجتماعی، فعالیت مان را آغاز کرده ایم و پرتوان و پرتلاش در این مسیر پرفراز و نشیب گام بر می‌داریم.

غلام زاده ضمن اشاره به مشکلات اقتصادی درجامعه بیان داشت: برای سیمان لامرد اقتصاد، معیشت و خدمات رفاهی کارکنان آن در اولویت است و همواره تلاش کرده ایم با حمایت از نیروی انسانی خود از بروز مشکلات اقتصادی و ناهنجاری‌های اجتماعی جلوگیری کرده و آن‌ها را پویا و سرزنده نگه داریم.

وی تاکیدکرد: سیمان لامرد در راستای حفظ و ارتقای جایگاه خود به‌عنوان یک برند ملی و بین المللی محصولات تولیدی خود را منطبق با نیاز‌های منطقه و بازار‌های فرامنطقه‌ای تولید و عرضه کرده است و این موضوع در حیات موفق این مجموعه بزرگ صنعتی نقشی ویژه دارد.

منبع: سیمان خبر

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده