تاریخ: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۰:۰۹
کد خبر: ۲۶۹۷۱۱
‌می‌متالز - نشست نقد و بررسی نمود اقتصادی پروژه آهن اسفنجی اقلید با حضور دکتر مسلم صالحی نماینده اقلید در مجلس، مدیرعامل شرکت فولاد اقلید، نمایندگان شرکت‌های پیمانکار و مشاور برگزار شد.

به گزارش می‌متالز، نماینده مردم اقلید در مجلس با تأکید بر اینکه استفاده حداکثری از ظرفیت‌های اقتصادی و جذب نیرو‌های بومی دلیل تشکیل این جلسه است، تصریح کرد: با ورود میلگرد‌ها می‌توان گفت که کار رسماً آغازشده و از همین ابتدای امر باید نمودِ اقتصادی پروژه آهن اسفنجی اقلید را در زندگی مردم منطقه، هویدا و آشکار مشاهده کنیم.

شریفی مدیرعامل فولاد اقلید پارس نیز با اشاره به رزومه‌های قابل‌توجه ارسالی جوانان اقلیدی جهت جذب در تیم مشاوران پولاد، تأکید کرد: هم تیم پیمانکار و هم تیم مشاور باید از نیرو‌های بومی استفاده کنند و تنها درصورتی‌که نیروی متخصص خود را از بین بومیان منطقه نیافتند، مجاز به جذب نیروی ماهر غیربومی هستند.

وی بابیان اینکه اساساً جذب نیروی بومی، بهبود شاخص‌های اقتصادی و گسترش عدالت اجتماعی در منطقه جزو مبانی تأسیس شرکت فولاد اقلید است، افزود: با تجربه‌ای که پیش‌ازاین در پروژه‌های فولادی دیگر داشته‌ام، مطمئنم با پیشرفت این پروژه علاوه بر شاخص‌های اقتصادی، شاخص‌های اجتماعی و فرهنگی منطقه به‌شدت پیشرفت خواهد کرد.

منبع: تجارت گردان

عناوین برگزیده