تاریخ: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۳:۲۴
کد خبر: ۲۷۰۶۷۹
‌می‌متالز - یک عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته تحقیق و تفحص از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در جلسه این کمیسیون خبر داد و گفت: طی انتخابات برگزار شده ۱۵ نفر به عنوان اعضای این کمیته تعیین شدند.

به گزارش می‌متالز، علی جدی در تشریح جلسه روز یکشنبه (۲۳مردادماه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در این جلسه کمیسیون، بحث اصلاح قانون معادن مطرح بود که بخشی از آن انجام شد و بخش دیگر بررسی آن به بعد موکول شد.

وی افزود: همچنین در جلسه روز گذشته کمیسیون صنایع و معادن بحث تحقیق و تفحص از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) مطرح بود که انتخابات برای تعیین اعضای کمیته مربوطه آن برگزار شد.

نماینده مردم شیروان در مجلس گفت: بر اساس این انتخابات ۱۵ نفر به عنوان اعضای کمیته تحقیق و تفحص از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) انتخاب شدند و کمیته آن تشکیل شد که ۱۰ نفر از اعضای کمیسیون صنایع و معادن و ۵ نفر نیز از سایر کمیسیون‌های مجلس هستند.

جدی اسامی تعدادی از اعضای کمیته تحقیق و تفحص از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) را به این شرح اعلام کرد: روح الله عباسپور، رضا تقی پور، روح الله ایزدخواه، الله‌وردی دهقانی، مهدی عسگری، حجت‌الله فیروزی، علی جدی از کمیسیون صنایع و معادن و احسان ارکانی، محمدرضا صباغیان، مجتبی رضاخواه، حسینعلی حاجی دلیگانی و روح الله نجابت از سایر کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی.

منبع: خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

عناوین برگزیده