تاریخ: ۲۳ شهريور ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۶:۵۵
کد خبر: ۲۷۴۲۵۱
"سهرمز" زیر ذره بین
‌می‌متالز - میزان درآمدی که این شرکت سیمانی از فروش محصولات در بازار صادراتی به دست آورد برابر با ۳۵ میلیارد تومان بود که ۲۹ درصد از درآمد مردادماه را تشکیل می‌دهد، این بخش از درآمد‌ها با کاهش ۴۱ درصدی همراه بود.

به گزارش می‌متالز، شرکت سیمان هرمزگان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال ۱۴۰۱ میزان درآمد عملیاتی که طی این دوره کسب کرد برابر با مبلغ ۱۲۳ میلیارد تومان بود و همچنین میزان درآمد تجمیعی این شرکت سیمانی طی ۹ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی به میزان درآمدی بالغ‌بر ۸۷۶ میلیارد تومان دست یافت.

ریزش ۴۱ درصدی درآمد صادراتی سیمان هرمزگان
"سهرمز" طی ۹ ماه گذشته میزان درآمدی که از فروش محصولات شناسایی کرد مربوط به بازار داخل و خارج از کشور بود، بیشترین میزان درآمدی که این شرکت طی دوره به ثبت رساند متعلق به بازار داخل کشور بود که ۷۱ درصد از درآمد ماهانه را تشکیل می‌دهد و مابقی آن نیز در بازار صادراتی اعلام شد.

عملکرد ماهانه سیمان هرمزگان

درآمدی که شرکت سیمان هرمزگان در مردادماه از خود بر جای گذاشت در مقایسه با ماه گذشته ۲۵ درصد کاهش را به همراه داشت، این کاهش درآمد برابر با مبلغ ۴۲ میلیارد تومان بود و بیشترین تأثیر در کاهش درآمدزایی "سهرمز" در بازار صادراتی بود که در آن بازار شاهد نزول ۲۵ میلیارد تومانی درآمد هستیم.

ریزش ۴۱ درصدی درآمد صادراتی سیمان هرمزگان
عمده‌ترین میزان درآمدی که سیمان هرمزگان از فروش محصولات به دست آورد مربوط به «سیمان پاکتی (داخلی)» با ۵۱ میلیارد تومان بود، نرخ فروش این محصول برابر با ۶۵۷ هزار تومان در ازای هر تن اعلام شد که در مقایسه با ماه گذشته نرخ فروش این محصول با کاهش ۷ درصدی مورد معامله قرار گرفت.

میزان درآمدی که این شرکت سیمانی از فروش محصولات در بازار صادراتی به دست آورد برابر با ۳۵ میلیارد تومان بود که ۲۹ درصد از درآمد مردادماه را تشکیل می‌دهد، این بخش از درآمد‌ها با کاهش ۴۱ درصدی همراه بود.

مقدار فروش ماهانه "سهرمز"

فروش محصولات سیمان هرمزگان در مردادماه بالغ‌بر ۱۸۵ هزارتن شناسایی شد که نسبت به ماه گذشته ۲۱ درصد کاهش حجم فروش را به همراه داشت و از ابتدای سال مالی تا پایان مردادماه سال جاری یک‌میلیون و ۳۵۸ هزارتن فروش را به دنبال داشت.

بیشترین مقدار فروش ماهانه "سهرمز" در مردادماه مربوط به سیمان پاکتی بود که طی این دوره ۷۸ هزارتن از آن مورد معامله قرار گرفت، مقدار فروش این محصول نسبت به ماه گذشته نزدیک به ۲ هزار و ۵۰۰ تن کاهش پیداکرده است.

منبع: بورس نیوز

عناوین برگزیده