تاریخ: ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۶:۲۷
بازدید: ۱۹۳
کد خبر: ۲۸۰۸۰۴
معاون شرکت توزیع برق شمال کرمان:

مدیریت مصرف برق در مجتمع کک‌سازی قابل تقدیر است

‌می‌متالز - معاون مشترکین شرکت توزیع برق شمال استان کرمان در دیدار با مهندس اشرافی مدیر مجتمع کک‌سازی زرند از همکاری صمیمانه و مدیریت مصرف برق مجموعه شرکت فولاد زرند ایرانیان به ویژه کارخانه کک‌سازی تقدیر کرد.

به گزارش می‌متالز، مهندس نوروز زاده فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده در واحد برق این مجتمع، جهت پیک سایی و کاهش مصرف در تابستان امسال را قابل تقدیر خواند و گفت: یکی از صنایعی که خود را متعهد به مصرف بهینه برق می‌داند و علاوه بر ایجاد نیروگاه حرارتی؛ مصرف برق در تابستان گذشته را مدیریت کرد مجتمع کک‌سازی است.

وی همکاری بخش صنعت در شهرستان را بسیار عالی توصیف کرد و تصریح کرد: همکاری زیسکو با شرکت برق، تأثیر بسیار زیادی در عدم خاموشی در سطح شهرستان داشت.

مهندس اشرافی، مدیر مجتمع کک‌سازی هم در این دیدار گفت: مجتمع کک‌سازی به عنوان یکی از بخش‌های شرکت زیسکو، برای هر نوع همکاری با مدیران شهرستان در حوزه‌های مختلف آمادگی دارد.

در پایان این دیدار، مهندس نوروز زاده با اهدای لوح سپاس و تندیس به مدیر کارخانه و مدیر واحد برق کارخانه کک‌سازی شماره یک، از همکاری و مساعدت آنان با شرکت توزیع برق شمال استان کرمان تقدیر کرد.

مدیریت مصرف برق در مجتمع کک‌سازی قابل تقدیر است

مدیریت مصرف برق در مجتمع کک‌سازی قابل تقدیر است

منبع: صدای زرند

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده
پرطرفدارترین عناوین