تاریخ: ۰۱ آذر ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۱:۳۱
کد خبر: ۲۸۱۴۴۵
‌می‌متالز - شرکت معدنی و صنعتی چادرملو طی ۷ ماهه امسال بالغ بر ۷۹۰ هزار تن شمش فولادی در بازار‌های داخلی و خارجی به فروش رسانده است.

به گزارش می‌متالز، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو طی ۷ ماهه امسال بالغ بر ۷۹۰ هزار تن شمش فولادی در بازار‌های داخلی و خارجی به فروش رسانده است.

معاون بازرگانی چادرملو در گفت و گویی با اعلام این خبر افزود: تولید و صادرات محصولات فولادی چادرملو علاوه بر تضمین سود سهام داران و تامین سرمایه ارزی پروژه‌های در دست احداث می‌تواند عامل مهمی در افزایش رقابت پذیری با سایر مشتریان افزایش ثبات در تولید و کسب ارزش افزوده مناسب و اعتبار بخشی به برند شرکت در بازار‌های بین المللی باشد.

دکتر حسین اطمینان همچنین با اشاره به رشد قابل توجه فروش شمش فولادی چادرملو نسبت به سال گذشته گفت: در ۷ ماهه سال گذشته ۴۶۴ هزار تن شمش فولادی چادرملو در بازار‌های داخلی و خارجی به فروش رسید و امسال طی همین مدت ۷۹۰ هزار تن شمش فولادی فروخته شده است که با ٣٢۶ هزار تن، افزایش رشد قابل توجه ۷۰ فروش محصول شمش چادرملو را نشان می‌دهد.

وی همچنین افزود شرکت معدنی و صنعتی چادرملو هم اکنون سهم ۱۸% از کل بازار فروش شمش داخلی پس از شرکت فولاد خوزستان را در اختیار دارد.

منبع: چیلان

عناوین برگزیده