تاریخ: ۲۷ دی ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۷:۵۰
کد خبر: ۲۸۸۸۵۷
به عنوان چهاردهمین شرکت تازه وارد سال:
‌می‌متالز - با آغاز فرایند عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام صنایع فروآلیاژ ایران در دو مرحله و به روش ترکیبی، هر سهم این شرکت ۴۴۴۲۸ ریال کشف قیمت شد.

به گزارش می‌متالز، با آغاز فرآیند عرضه اولیه ۱۰ درصد از سهام صنایع فروآلیاژ ایران به عنوان چهاردهمین شرکت جدید سال در نهایت هر سهم "فروژ" ۴۴۴۲۸ ریال کشف قیمت شد.

این عرضه شامل ۱۱۰ میلیون سهم "فروژ" بود که در مرحله اول ۵ درصد با حداکثر سهمیه ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار سهمی به سرمایه گذاران واجد شرایط به روش حراج عرضه شد که ۴۳ صندوق قادر به خرید این سهم شدند.

در مرحله دوم ۵ درصد دیگر با حداکثر سهمیه ۱۱۰ سهمی به سهامداران حقیقی و حقوقی به روش قیمت ثابت کشف شده عرضه شد که با مشارکت ۶۷۱ هزار و ۵۲۵ حقیقی و ۹۲۷ حقوقی به هر کد ۹۶ سهم تخصیص یافت؛ بنابراین گزارش، طی سال جاری سهام ۱۳ شرکت شرکت انتقال داده‌های آسیاتک، حمل و نقل گهر ترابر سیرجان، فروسیلیسیم خمین، داروسازی دانا، سیمان آبیک، آهن و فولاد غدیر ایرانیان، فرانسوز یزد، تپسی، فولاد شاهرود، گلدیران، پخش رازی، سرمایه گذاری اقتصاد شهر طوبی و سوژمیران عرضه اولیه شده و صنایع فروآلیاژ ایران، چهاردهمین سهم جدید سال بشمار می‌رود.

منبع: بورس پرس

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده
پرطرفدارترین عناوین