تاریخ: ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۲:۵۰
کد خبر: ۲۹۲۰۷۲
مدیر فروش داخلی فولاد مبارکه عنوان کرد:
‌می‌متالز - مدیر فروش داخلی فولاد مبارکه گفت: با افزایش همکاری‌ها میان فولاد مبارکه و شرکای تجاری‌اش، پروژه‌هایی در کشور انجام می‌شود که موجب امیدآفرینی در بین مردم جامعه می‌شود.

به گزارش می‌متالز، محمد تاجمیر ریاحی مدیر فروش داخلی فولاد مبارکه در جلسه هم‌اندیشی شرکت فولاد مبارکه و شرکای کسب‌وکار اظهار کرد: فولاد مبارکه توانسته در سال‌های گذشته گام‌های بزرگی را برای حرکت به سمت خودکفایی در صنعت فولاد و تأمین نیاز داخلی بردارد. علی‌رغم همه تحریم‌ها، تولید محصولات جدید در این شرکت طراحی، تولید و به بازار عرضه شده است.

وی افزود: طی ده سال گذشته همواره به تعداد محصولات شرکت فولاد مبارکه افزوده شده که پروژه خط لوله نفت گوره به جاسک یکی از پروژه‌های شاخص در این زمینه بود که با همکاری شرکت‌های مختلف این دستاورد بزرگ رقم خورد.

مدیر فروش داخلی فولاد مبارکه خاطر نشان کرد: برای بهبود تعاملات جهت شناخت نیاز‌های مشتریان برای بهبود روند‌ها و برداشتن گام‌های بهتر این سلسله جلسات برگزار شده است تا در پروژه‌های انتقال نفت، گاز و آب با همکاری یکدیگر، تحولات خوبی را در کشور رقم بزنیم.

وی تصریح کرد: دستاورد‌هایی که در صنعت فولاد کشور و سایر پروژه‌هایی که شرکای کسب‌وکار فولاد مبارکه انجام می‌دهند باعث امیدآفرینی در جامعه می‌شود و بیان این مسائل می‌تواند باعث افزایش همکاری‌ها میان فعالان عرصه‌های نفت، گاز، فولاد، لوله‌سازی و سایر عرصه‌ها شود.

منبع: پایگاه خبری - تحلیلی ایراسین

عناوین برگزیده