تاریخ: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۵۸
بازدید:۱۰۴
کد خبر: ۳۰۳۱۷۸

رشد ۱.۲ درصدی قیمت مس

‌می‌متالز - روز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۱۰۰ دلار افزایش یافت و به هشت هزار و ۱۷۶ دلار رسید.

به گزارش می‌متالز، قیمت مس در روز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز سه‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱٫۲ درصد معادل ۱۰۰ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۳٫۵ درصد افت را تجربه کرد و به هشت هزار و ۱۷۶ دلار رسید. قیمت مس در روز سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، هشت هزار و ۷۶ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، یک درصد معادل ۸۰ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، افزایش و نسبت به هفته پیشین، ۳٫۵ درصد افت داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۱ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبار‌های بورس فلزات لندن در روز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، با افزایش دو هزار و ۸۰۰ تنی، از ۸۳ هزار و ۸۲۵ تن به ۸۶ هزار و ۶۲۵ تن رسیده است.

رشد ۱.۲ درصدی قیمت مس

طبق نمودار ۲، روز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۳۳ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به سه‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، با کاهش ۲۰ دلار بر تن همراه بوده است.

رشد ۱.۲ درصدی قیمت مس

منبع: فلزات آنلاین

عناوین برگزیده