تاریخ: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۳:۵۵
بازدید: ۱۴۸
کد خبر: ۳۰۳۴۳۲
سرویس خبر : آهن و فولاد
پس از بازدید مدیران فولاد مبارکه اصفهان از مجتمع صنعتی فولاد اسفراین محقق شد:

تفاهم نامه تولید ۴ هزار تن فولاد خام آلیاژی بین مجتمع صنعتی اسفراین و فولاد مبارکه اصفهان

‌می‌متالز - تفاهم نامه همکاری‌های مشترک مجتمع صنعتی اسفراین با شرکت فولاد مبارکه اصفهان به منظور تأمین فولاد خام آلیاژی مورد نیاز سازندگان تجهیزات و قطعات یدکی فولاد مبارکه امضا شد.

به گزارش می‌متالز، در حاشیه بازدید طیب نیا مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان و صالحی نیا رئیس هیأت مدیره به همراه تیم مدیریتی این شرکت که امروز پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه انجام گرفت، فصل جدیدی از همکاری‌های این دو مجموعه بزرگ صنعتی آغاز شد که ماحصل آن، تقویت صنعت فولاد کشور خواهد بود.

مدیرعامل مجتمع صنعتی اسفراین با بیان اینکه این دو مجموعه صنعتی دو قطب فولاد کشور هستند، اظهار کرد: با انعقاد این تفاهم نامه، متریال مورد استفاده پیمانکاران فولاد مبارکه را به وزن تقریبی ۴ هزار تن تأمین خواهیم کرد و اخذ سفارش قطعات استراتژیک و خاص شرکت فولاد مبارکه را نیز بیش از گذشته در برنامه تولید خواهیم داشت.

بیابانی افزود: با انعقاد این تفاهم نامه، زمینه تبادل دانش و تکنولوژی، جلسات هم اندیشی، جلسات آموزشی و اتاق فکر مشترک بین دو شرکت فراهم خواهد شد.

طیب نیا مدیرعامل فولاد مبارکه نیز با بیان اینکه شرکت فولاد اسفراین از تأمین کنندگان اصلی قطعات سنگین مجتمع فولاد مبارکه است، تصریح کرد: با توجه به اینکه ظرفیت‌های بسیار ارزشمند و پرافتخاری در مجتمع صنعتی اسفراین ایجاد شده، شرکت فولاد مبارکه نیاز خود را به واردات قطعاتی که در این مجتمع صنعتی قابلیت تولید دارد، کاهش خواهد داد.

وی خاطرنشان کرد: سیاست ما حمایت از صنایع داخلی و شرکای تجاری است تا هم کشور و هم صنعت منتفع شوند و در شرایط تحریم از همکاری با صنایع داخلی و استفاده از ظرفیت‌های بومی استقبال خواهیم کرد.

تفاهم نامه تولید ۴ هزار تن فولاد خام آلیاژی بین مجتمع صنعتی اسفراین و فولاد مبارکه اصفهان

تفاهم نامه تولید ۴ هزار تن فولاد خام آلیاژی بین مجتمع صنعتی اسفراین و فولاد مبارکه اصفهان

منبع: خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

عناوین برگزیده