تاریخ: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ ، ساعت ۲۳:۳۲
بازدید: ۹۸
کد خبر: ۳۴۰۷۹۴
سرویس خبر : اقتصاد و تجارت
تقی‌پور در تشریح نشست امروز کمیسیون صنایع

گزارش هیات تحقیق و تفحص از عملکرد ایمیدرو و ایدرو بررسی شد

‌می‌متالز - رئیس هیات تحقیق و تفحص از عملکرد ایمیدرو و ایدرو از بررسی گزارش این هیات در کمیسیون صنایع و معادن مجلس خبر داد.

به گزارش می‌متالز، رضا تقی‌پور در تشریح نشست امروز (سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: در سال ۱۴۰۱، ۳ تحقیق و تفحص از تحقیق و تفحص از سازمان‌های زیرمجموعه وزارت صمت که شامل ایدورو وایمیدرو می‌شد، مطرح شد که نمایندگان با این درخواست موافقت کردند در ادامه هیات تحقیق و تفحص تشکیل و کار خود در را با کارگروه‌ها آغاز شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تحقیق و تفحص از ایدرو و ایمیدرو در ۱۴ محور بررسی شد، ادامه داد: کارگروه‌ها با جمع‌آوری اطلاعات کار خود را آغاز کردند البته ما در این تحقیق و تفحص چهارچوب‌هایی در نظر گرفتیم تا مانند تجارب هیات‌های تحقیق و تفحص‌های گذشته اطلاعات ناقص یا اطلاعاتی که هنوز اعتبارسنجی نشده، منتشر نشود که این رویه موجب شد که ما دچار حاشیه نشویم.

وی با بیان اینکه برای تدوین این گزارش جلساتی با مسوولان مربوطه برگزار شد و نقطه نظرات آنها شنیده شود و از دستگاه‌های نظارتی نیز گزارش‌ها اخذ شد، اضافه کرد: در نهایت این گزارش تدوین شد و امیدواریم این گزارش مایه خیر، برکت و بهبود روند امور شود.

تقی‌پور تصریح کرد: گزارش هیات تحقیق و تفحص از عملکرد ایمیدرو و ایدرو در نشست امروز به رای گذاشته شد که هم اینکه اصل گزارش مورد تائید است و در صحن قرائت شود رای آورد و هم اینکه مواردی که هیات پیشنهاد کرد و مورد موافقت کمیسیون و صحن قرار گرفت برای بررسی بیشتر به قوه قضاییه ارجاع شود.

منبع: خبرگزاری مجلس شورای اسلامی (خانه ملت)

عناوین برگزیده