تاریخ: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ ، ساعت ۰۲:۲۲
بازدید: ۹۵
کد خبر: ۳۴۳۱۳۹
سرویس خبر : معادن و مواد معدنی
در بازدید نمایندگان استان کرمان در هشتمین نمایشگاه کیمکس عنوان شد:

گهرزمین، نگینی بی‌نظیر در کشور است

‌می‌متالز - هشتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی، ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته عصر روز شنبه با حضور شرکت معدنی و صنعتی گهرزمین، در کرمان آغاز به کار کرد.

به گزارش می‌متالز، هشتمین نمایشگاه کیمکس عصر روز شنبه با حضور نماینده مردم کرمان و راور، نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه و نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از مسوولین استانی در کرمان افتتاح شد.

نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در بازدید از غرفه شرکت گهرزمین، ضمن اطلاع از آخرین اقدامات این شرکت، از فعالیت ها و عملکرد مجموعه گهرزمین تقدیر و تشکر نمودند.

نمایندگان بازدیدکننده با اشاره به این مطلب که بی‌شک شرکت‌های معدنی و صنعتی سیرجان هر کدام خدمتی شایسته و بی‌نظیری را به مردم دیار کریمان ارائه می دهند، اذعان داشتند: شرکت گهرزمین نگینی بی‌نظیر و بی‌بدیل در کل منطقه و کشور است.

اهمیت دادن شرکت گهرزمین به صنایع دستی از دیگر مواردی بود که مورد توجه نمایندگان بازدیدکننده قرار گرفت. قسمتی از غرفه شرکت گهرزمین به صنایع دستی به خصوص گلیم شیرکی پیچ سیرجان اختصاص داده شده که این مهم به عنوان سفیر صلح و دوستی توسط مسوولان کشوری به کشورهای مختلف اهدا می شود.

نمایندگان حاضر در نمایشگاه در این زمینه خاطرنشان کردند: با توجه به فرا رسیدن روز صنایع دستی، آنچه که این نمایشگاه را نسبت به بقیه نمایشگاه‌های صنعت و معدن متمایز می‌کند، اقدام هنرمندانه مدیرعامل موفق و توسعه‌نگر گهرزمین است که در کنار برپایی این غرفه، همکاری بسیار خوبی با میراث فرهنگی و گردشگری و همچنین نگاهی ویژه به صنایع دستی داشته است.

گفتنی است این نمایشگاه که از روز شنبه ۱۹ خردادماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی کرمان آغاز شده است، به مدت ۴ روز ادامه دارد.

گهرزمین، نگینی بی نظیر در کشور است

گهرزمین، نگینی بی نظیر در کشور است

عناوین برگزیده