تاریخ: ۱۹ تير ۱۴۰۳ ، ساعت ۲۲:۰۸
بازدید: ۷۶
کد خبر: ۳۴۵۳۹۸
سرویس خبر : معادن و مواد معدنی

مجموعه کتاب‌های استاندارد‌های بین‌المللی معدنی رونمایی شد

مجموعه کتاب‌های استاندارد‌های بین‌المللی معدنی رونمایی شد
‌می‌متالز - مجموعه کتاب‌های استاندارد‌های معدنی با هدف سرمایه‌گذاری امن در معادن و صنایع امروز سه‌شنبه ۱۹ تیرماه در اتاق بازرگانی ایران رونمایی شد.

به گزارش می‌متالز، این مجموعه کتاب‌ها در قالب ۹ کتاب دستورالعمل‌های بین‌المللی است که راهکار‌های ساده، اما مطمئن برای تعیین ذخایر و منابع معدنی و اطمینان سرمایه‌گذاران از سرمایه‌گذاری را ترویج و تثبیت می‌کند.

این کتاب‌ها در راستای ارائه اطمینان به بانک‌ها در ارائه تسهیلات است که موجبات آرامش خاطر سهامداران شرکت‌های سهامی عام و بورسی را فراهم می‌آورد، همچنین می‌تواند در امنیت فکری خریداران معادن بخش خصوصی حائز اهمیت باشد.

این کتاب برای آگاهی و اطلاع‌رسانی به متخصصان و معدن‌کاران در ترسیم مسیر پیش رو و دستیابی به استاندارد‌های بین‌المللی معدنی است.

این ۹ کتاب مجموعه‌ای از ترجمه دستورالعمل‌های بین‌المللی معدنی است که توسط شهرام شریعتی کارشناس حوزه معدن و احسان پیری دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران تهیه شده است.

دستورالعمل کانادایی ارزش‌گذاری دارایی‌های معدنی، الگوی بین‌المللی برای گزارش‌دهی نتایج اکتشاف، منابع و ذخایر معدنی، دستورالعمل روسی برای گزارش‌دهی نتایج اکتشاف، منابع و ذخایر معدنی، دستورالعمل استرالیایی برای گزارش‌دهی نتایج اکتشاف منابع و ذخایر معدنی از جمله عناوین این کتاب‌هاست.

مجموعه کتاب‌های استاندارد‌های بین‌المللی معدنی رونمایی شد

منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

عناوین برگزیده