تاریخ: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۳:۰۳
کد خبر: ۲۰۹۵۹۲
دکتر علی رحمانی اعلام کرد:
‌می‌متالز - در دانشگاه الزهرا (س) به دنبال آماده کردن سرمایه‌های انسانی متبحر برای فعالیت حرفه‌ای در بازار سرمایه هستیم.

به گزارش می‌متالز، علی رحمانی، مدیرعامل اسبق شرکت بورس تهران و معاون اداری و مالی دانشگاه الزهرا (س) با بیان اینکه بازار سرمایه یکی از بازار‌های خوب، جذاب و در عین حال حساس و نیازمند کسب دانش و مهارت است افزود: در دانشگاه الزهرا با برگزار کردن دوره‌‍‌های تخصصی بازار سرمایه که یکی از نمونه‌های آن دوره MBA بازار سرمایه است به دنبال آن هستیم که با ارتقاء دانش و مهارت مخاطبین، به حرفه‌ای شدن بازار کمک کنیم.

رحمانی افزود: در دوره MBA بازار سرمایه دانشگاه الزهرا (س) سعی شده است از رویکرد پروژه محور در آموزش استفاده شود تا بین عمل و نظر، کمترین فاصله را داشته باشیم و فراگیران بتوانند از دانش کسب شده در بازار سرمایه استفاده کنند.

رحمانی در ادامه خاطر نشان کرد در همین راستا، دانشگاه الزهرا (س) دوره‌های حرفه‌ای کوتاه مدت و میان مدت گسترده‌ای را در نظر گرفته است که از آن جمله می‌توان به DBA و MBA بازار سرمایه و معاملات الگوریتمی اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد که برگزاری دوره‌های حرفه‌ای در بازار سرمایه، به حرفه‌ای شدن بازار کمک کند.

لازم به ذکر است، دوره جدید MBA بازار سرمایه دانشگاه الزهرا (س)، در خرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت دانشگاه به نشانی vclc.alzahra.ac.ir مراجعه کنند.

منبع: پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده