تاریخ: ۱۳ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۶:۱۱
کد خبر: ۲۱۶۸۲۲
فیاس برگزار می‌کند
می متالز - فدراسیون بورس‌های اروپا-آسیایی رویدادی آنلاین با هدف آشنایی با بازار سرمایه ایران برگزار می‌کند. حضور در این رویداد که روز 15 جولای (24 تیرماه 1400) برگزار می‌شود، رایگان است.

به گزارش می‌متالز، این رویداد آنلاین چهارمین برنامه فیاس (FEAS) است که با هدف معرفی بازار‌های سرمایه کشور‌های عضو و ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری و مشارکت به علاقمندان خارجی برگزار می‌شود. نشست‌های قبلی برای ارکان بازار‌های ارمنستان، قزاقستان-استرالیا (به طور مشترک) و مصر برگزار شده است.

در نشست آتی، نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار ایران، بورس تهران، فرابورس ایران و سپرده‌گذاری مرکزی، کانون نهاد‌های سرمایه‌گذاری ایران، کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار و شرکت مدیریت فناوری بورس تهران به معرفی بازار سرمایه ایران و فرصت‌های همکاری و مشارکت در آن خواهند پرداخت و در انتهای برنامه فرصتی برای پرسش و پاسخ در نظر گرفته خواهد شد.

پیش از این، در سی و دومین نشست مجمع عمومی فدراسیون بورس‌های اروپا-آسیایی که روز اول تیرماه ۱۴۰۰ به صورت مجازی برگزار شد، اعضای هیات مدیره فیاس برای دو سال آینده انتخاب شدند. بر این اساس، بورس‌های مصر، قزاقستان، آتن، سیدنی، امان، مسقط، تهران، ارمنستان و عراق به عنوان اعضای اصلی، سپرده‌گذاری مصر و بانک توسعه و بازسازی اروپا به عنوان اعضای وابسته برگزیده شدند. همچنین فرابورس ایران، بورس‌های قبرس، تاشکند و فلسطین به همراه سپرده‌گذاری ارمنستان به عنوان اعضای کمیته حسابرسی فیاس برای دو سال انتخاب شدند.

لینک ثبت‌نام در رویداد آنلاین آشنایی با بازار سرمایه ایران:

https://lnkd.in/dbevuFi

منبع: صدای بورس

عناوین برگزیده