تاریخ: ۲۶ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۱۶:۰۷
کد خبر: ۲۱۸۶۹۰
در وبینار «ملاقات بازار» FEAS انجام شد:
‌می‌متالز - نشست آنلاین بازار سرمایه ایران به میزبانی بورس تهران و با مشارکت فدراسیون بورس‌های اروپا آسیایی برگزار شد.

به گزارش می‌متالز، در چهارمین دور از مجموعه برنامه‌های "ملاقات بازار" (Meet the market) که به ابتکار فدراسیون بورس‌های اروپا – آسیایی (فیاس) و به میزبانی مجازی بورس تهران برگزار شد، ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه گذاری و مشارکت در بازار سرمایه ایران به مخاطبان بین المللی ارائه شد.

برپایی این برنامه با استفاده از امتیاز عضویت بورس تهران در فدراسیون و به منظور حفظ و بسط شبکه‌های ارتباطی با مخاطبان و سرمایه گذاران خارجی در زمان محدودیت‌های مسافرتی ناشی از شیوع "ویروس کووید ۱۹" و توسعه فرصت‌های کسب و کار درخواست شده بود.

پنج شنبه مورخ ۲۴ تیر ماه ۱۴۰۰ مدیران عامل، معاونان و کارشناسان بورس تهران، فرابورس ایران و سپرده گذاری مرکزی با همراهی سازمان بورس و اوراق بهادار ایران در این رویداد برخط به معرفی ارکان و فرصت‌های سرمایه گذاری در ابزار‌های مختلف و بازار‌های گوناگون ایرانی پرداختند.

علی صحرایی، مدیرعامل بورس تهران در سخنان آغازین با اشاره به ظرفیت‌های عظیم اقتصادی در ایران و دسترسی بخش‌های مختلف به منابع سرشار کشور، به بازاری بزرگ و بنگاه‌هایی جذاب برای سرمایه گذاری اشاره کرد که بورس تهران آن‌ها را نمایندگی می‌کند و همواره با ایجاد فضایی شفاف، سالم و نقدشونده برای تامین مالی اقتصاد ملی و حراست از منافع همه ذینفعان می‌کوشد. مهران محمدی، مدیر تعالی سازمانی و خانم الهه صفوی، کارشناس امور بین الملل بورس تهران هم از دیگر سخنرانان این رویداد بودند.

در این وبینار که حدود یک ساعت و نیم به طول انجامید، بیش از یکصد نفر شرکت داشتند و در پایان ارائه مطالب توسط تمامی ارکان، جلسه‌ای برای پاسخ گویی به پرسش‌های مخاطبان برگزار شد.

منبع: پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)

مطالب مرتبط
عناوین برگزیده