تاریخ: ۳۰ تير ۱۴۰۰ ، ساعت ۲۳:۱۹
کد خبر: ۲۱۹۳۳۴
‌می‌متالز - تیم فوتبال بانوان استان بواسطه حضور در لیگ برتر کشور زیر چتر حمایتی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری قرار گرفت.

به گزارش می‌متالز به نقل از روابط عمومی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، وحید میرزایی به مناسبت راه یافتن تیم فوتبال بانوان این استان به لیگ برتر گفت: بانوان این خطه از ایران زمین نه تنها مایه‌ی غرور و عزت منطقه بلکه افتخار ملی محسوب می‌شوند.

مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری افزود: محدودیت‌های امکاناتی و محرومیت‌های حمایتی این استان نه تنها نتوانسته مردمان غیور و به ویژه شیر زنان آن را منزوی کند، بلکه مسبب ایجاد انگیزه اثر بخش برای فتح قله‌های افتخار شده است.

وی اظهار کرد: این مجموعه بر خود می‌بالد که از قشری از جامعه حمایت می‌کند که با پوششی اسلامی نه به عنوان یک محدودیت بلکه بعنوان یک باور و اعتقاد بهره برده و توانسته آنرا مبدل به یک انگیزه درونی کرده تا برای رسیدن به باور خواستن و توانستن، اینگونه شایستگی‌های خویش را محقق کنند.

وحید میرزایی گفت: بانوان استان چهارمحال و بختیاری بایستی بدانند که تاریخ ساز بوده، هستند و خواهند بود و این مجموعه نیز بر اساس وظیفه اخلاقی حمایت همه جانبه و مستمر خود را از این گنجینه‌های اجتماعی استان در تمامی عرصه ها، خواهد داشت.

شایان ذکر است شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری پس از راه یافتن تیم فوتبال بانوان استان به لیگ برتر، به عنوان نخستین مجموعه صنعتی در استان حمایت مالی یک میلیارد ریالی از ایشان را صورت داد.